ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні завершено черговий призов на строкову військову службу

Армія і суспільство Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 30 Грудня 2020, 12:11

Протягом жовтня – грудня 2020 року в Україні проведено призов громадян України на строкову військову службу. Призов проводився відповідно до Указу Президента України від 16.01.2020 № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» (зі змінами) та розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 1150-р «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні – грудні 2021 року». Планові показники призову виконано на 100 %.

Про це повідомляється на сторінці Генерального штабу в мережі Facebook.

Усього призвано та відправлено на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань 13 570 осіб, зокрема для:

Збройних Сил України – 7 500 осіб;

Національної гвардії України – 4 970 осіб;

Державної прикордонної служби України – 500 осіб;

Державної спеціальної служби транспорту – 600 осіб.

Усі військовослужбовці проходять підготовку у навчальних центрах за програмою Базової загальної підготовки з метою здобуття ними первинних військових знань, вмінь та навичок.

Під час проходження військової служби в Збройних Силах України військовослужбовці строкової військової служби не залучаються до виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил та проходять військову службу переважно в пунктах постійної дислокації військових частин для забезпечення їхньої життєдіяльності, охорони та оборони.

Строки проходження строкової військової служби визначені у статті 23 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» і становлять:

для солдатів і матросів, сержантів і старшин, які проходять строкову військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, – до 18 місяців;

для осіб, які на час призову на строкову військову службу мають ступінь вищої освіти «магістр», – до 12 місяців.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Допомагало бажання жити»: прикордонник 82 доби утримував позицію на Вовчанському напрямку

«Допомагало бажання жити»: прикордонник 82 доби утримував позицію на Вовчанському напрямку

Прикордонник бригади «Форпост» Державної прикордонної служби України з позивним «Судак» протягом 82 діб безперервно утримував бойову позицію на Вовчанському напрямку. Цей період військовий називає найважчим випробуванням у своєму житті.

Українська делегація готується до зустрічі з американською стороною в Берліні

Українська делегація готується до зустрічі з американською стороною в Берліні

Президент України Володимир Зеленський повідомив про підготовку до зустрічі з американською стороною, під час якої сторони опрацьовують ключові деталі майбутніх домовленостей у сфері безпеки.

На Олександрівському напрямку українські війська відбили 13 атак противника

На Олександрівському напрямку українські війська відбили 13 атак противника

Від початку доби ворог 95 разів атакував позиції Сил оборони.

Ворог завдав удару по Сумщині: загинув цивільний мешканець

Ворог завдав удару по Сумщині: загинув цивільний мешканець

Унаслідок прицільного удару ворога загинув цивільний мешканець Великописарівської громади.

Не почують і не доїдуть: прикордонники знищили транспорт та технічні засоби ворога

Не почують і не доїдуть: прикордонники знищили транспорт та технічні засоби ворога

На Південно-Слобожанському напрямку прикордонники підрозділу «Стрікс» уразили укриття, авто та антени ворога.

Президент прибув до Німеччини для переговорів з американською делегацією

Президент прибув до Німеччини для переговорів з американською делегацією

Президент України Володимир Зеленський прибув до Берліну, де сьогодні запланована зустріч з американською переговорною командою.

ВАКАНСІЇ

Механік-водій МТЛБ (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Вогнеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Начальник аптеки, фармацевт

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Стрілець – помічник гранатометника

від 20100 до 120000 грн

Бориспіль

Троїцький ТЦК та СП

Оператор дронів

від 20000 до 120000 грн

Харків, Харківська область

Водій військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Харків

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---