ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Найманці рф з Бангладеш ховаються на Харківщині по кущах і не знають, що робити — перехоплення ГУР

Новини
7 Липня 2026, 13:27
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Емблема ГУР МОУ
Судячи з перехоплення, росіяни не можуть знайти спільну мову зі своїми найманцями

Російські окупаційні сили продовжують вербувати іноземних найманців, щоб поповнювати свої колосальні втрати, проте користі від них не багато.

Про це свідчить нове аудіоперехоплення, оприлюднене у вівторок, 7 липня, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.

«Черговий доказ залучення росією іноземних найманців до ведення злочинної війни проти України ― воєнні розвідники перехопили розмову окупанта на Харківщині, який виявив у хащах посадки двох переляканих бангладешців», — розповіли у ГУР.

Так, за словами одного з окупантів, виявлені ним найманці навіть не могли пояснити, хто вони взагалі такі.

«Вони нічого не знають. Позивних не знають своїх. З Бангладеш, з Бангладеш двоє. Рубі якийсь та Мойсель. Вони мені шеврон показують. Шеврон з тигром. „Шоста штурмова“ написано. Три дні вони блукають. Заблукали», — розповів він своєму співрозмовнику.

Нігерійці гинуть за путіна: як рф обманом вербує найманців з Африки
Нігерійці гинуть за путіна: як рф обманом вербує найманців з Африки

«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині
«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині

Механік-водій американського танка Abrams Павло розповів, як машина витримала підрив на протитанкових мінах у Курській області та врятувала екіпаж.

Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»
Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»

Начальника тилу навчального полку засудили до 10 років ув’язнення за розкрадання продовольства ЗСУ майже на пів мільйона гривень і позбавили звання «майор».

Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів
Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів

Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.

Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

ВАКАНСІЇ
WorkUa Перекладач-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

WorkUa Медична сестра, військовослужбовець

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

WorkUa Заступник командира роти з озброєння

від 55000 до 125000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Діловод (ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

Olx Медична сестpа, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область