У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Після активних штурмів, які супроводжувалися великим втратами, росіяни зменшили інтенсивність атак, бо не мають достатньої кількості піхоти.
Про це на стрімі АрміяTV розповів начальник відділу комунікацій 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ полковник Володимир Полевий.
«Ворог просто сточився. Виснажився певним чином. І тому інтенсивність падає», — зазначив Володимир Полевий.
Він розповів про типову схему російського наступу по трупах.
«Наприклад, в батальйоні у них є шість чи сім рот. Відповідно в певний конкретний день наступ веде безпосередньо одна конкретна рота. І вона веде цей наступ до моменту, поки не сточиться. Далі в бій вступає друга рота.
І так, за принципом ротації оцих шість-сім рот вистачає, ну, наприклад, на 7-10 днів. Коли рота знищена, її відводять на відновлення, наповнюють людьми і знову кидають в бій. Ворожий батальйон знищується в нашій смузі за місяць точно», — зауважив Володимир Полевий.
Як повідомляла АрміяInform, ЗСУ послаблюють наступ ворога під Покровськом.
Бійці 37-ї бригади морської піхоти за допомогою НРК «Тор-800» змогли одночасно евакуювати з поля бою чотирьох поранених побратимів.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
Окупанти намагаються наростити у місті свою ударну компоненту у вигляді БПЛА, для чого встановлюють велику кількість антен.
Вся Україна
Структура цифрової трансформації Сил Оборони
Санітарний інструктор, медик (військова служба за контрактом в ЗСУ)
від 50000 до 120000 грн
Київ
Шевченківський РТЦК та СП (Київ)
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…