Проте реальність значно масштабніша. Сьогодні цей навчальний заклад є інтелектуальним центром оборони, що готує фахівців, без яких неможлива сучасна війна. Офіцери бойового…
Вчора та у ніч на 11 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали ураження низці військових, логістичних та промислових об'єктів ворога.
Про це увечері 11 червня повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
У Краснодарському краї рф уражено нафтопереробний завод «Афіпський». За наявними даними підтверджено ураження цілі та пожежу на території підприємства.
Афіпський НПЗ є одним із найбільших нафтопереробних підприємств півдня російської федерації. Річний обсяг його переробки становить 6,25 млн тонн на рік.
Завод виробляє дизельне пальне, бензини, мазут та інші нафтопродукти, які використовуються для забезпечення економіки та військової логістики держави-агресора.
На тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим уражено місце виробництва та спорядження морських безекіпажних катерів у Севастополі.
Об’єкт використовувався для складання, оснащення та підготовки морських безекіпажних платформ, які залучаються противником для виконання завдань у Чорному морі.
Також в окупованому Криму уражено склад зберігання безпілотних літальних апаратів у районі населеного пункту Григорівка.
Окрім того, уражено пункти управління противника в районах Давидівського, Новознам’янки, Бахмута, Селідового та Покровська на територіях Донецької та Луганської областей.
Також завдано ураження пункту управління БПЛА противника в районі Новоандріївки Донецької області.
У районі Довжанська на території Луганської області уражено район зосередження підрозділу безпілотних літальних апаратів окупантів. Крім того, у районі Авдіївки Донецької області уражено майстерню з виробництва та ремонту БПЛА.
«Сили оборони України продовжать системно знижувати спроможності російського агресора щодо ведення війни проти України. Далі буде!», — запевнили у Генштабі ЗСУ.
Як повідомляла АрміяInform, українська ракета уразила об’єкт російського флоту у Севастополі.
Завдяки злагодженим діям із суміжними підрозділами Третього армійського корпусу оператори БПЛА 45-ї бригади знищили 152-міліметрову гаубицю.
Зросла кількість постраждалих унаслідок російського удару по цивільному торговельному судну під прапором Того у Одеському порту
Російські війська завдали ударів керованими авіабомбами по Запоріжжю та передмістю. Внаслідок атаки травм зазнали щонайменше семеро людей, серед яких дитина.
Водій до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади
від 24000 до 124000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Командир відділення в ЗСУ
від 21000 до 120000 грн
Петропавлівка
Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)
Сапер (контрактна служба, Збройні Сили України)
від 20100 до 60300 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
Проте реальність значно масштабніша. Сьогодні цей навчальний заклад є інтелектуальним центром оборони, що готує фахівців, без яких неможлива сучасна війна. Офіцери бойового…