На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….
Російські окупанти намагалися прорватися на мотоциклах на Покровському напрямку, проте ворожий штурм зірвали українські дрони.
Про це в четвер, 11 червня, розповіли у своєму Telegram-каналі бійці 14-ї бригади оперативного призначення НГУ імені Івана Богуна «Червона Калина», опублікувавши відео провальної ворожої атаки.
Як видно на оприлюднених кадрах, колона мотоштурмовиків їхала відкритим полем, внаслідок чого і стала легкою здобиччю для українських FPV-дронів.
Решта загарбників спробувала сховатися від наших пілотів серед заростей, проте також марно.
«Вдалий приклад взаємодії Сил оборони на Покровському напрямку. Одні виявляють, інші знищують. Ще один зірваний російський штурм і збережені українські життя», — зазначають у «Червоній Калині».

Оператори «Стрікс» Харківського прикордонного загону завдали ударів по техніці та живій силі противника на Південно-Слобожанському напрямку.
27 липня в Україні відзначають День медичного працівника — професійне свято людей, які щодня рятують життя, зокрема в умовах повномасштабної війни.
У ніч на 27 липня росія завдала ударів по цивільних торговельних суднах у портах Миколаївського регіону. Внаслідок атаки є загиблий та поранені.
Машиніст бульдозера, військовослужбовець
від 20000 до 50000 грн
Кропивницький
Військова частина А3406
На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….