ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Посадовців армійського корпусу підозрюють у поборах із підлеглих — ДБР

Новини
10 Червня 2026, 12:40
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Затримання підозрюваних
Фігурантів затримали після отримання чергового траншу

Правоохоронні органи повідомили про підозру трьом посадовцям одного з армійських корпусів за побори з підлеглих.

Про це в середу, 10 червня, повідомили в Офісі Генерального прокурора.

За даними слідства, заступник командира корпусу, начальник відділу логістики штабу та офіцера організаційно-планового відділу безпідставно нараховували так звані «бойові» військовим, які не виконували відповідних завдань.

«За таке включення до рапортів, за версією слідства, з підлеглих вимагали гроші. За даними слідства, усе організував у грудні 2025 року начальник логістики — заступник командира корпусу. До цього він залучив двох підлеглих», — йдеться в повідомленні.

При цьому зазначається, що відмова платити могла обернутися «негативними наслідками під час проходження служби».

«23 березня 2026 року один із підозрюваних одержав від підлеглого 40 тисяч гривень за включення військовослужбовців до рапортів на виплату додаткової винагороди за лютий. Після цього він висунув нову вимогу — ще 36 тисяч гривень за аналогічні виплати за березень. Крім того, доручив зібрати 154 тисяч гривень з інших військових. Загалом ішлося про 190 тисяч гривень», — розповіли в ДБР.

Затримали фігурантів безпосередньо після отримання чергового траншу.

«Загальна сума неправомірної вигоди, яку наразі інкримінує слідство, становить 274 тисяч гривень. Під час санкціонованих обшуків за місцями проживання підозрюваних, в автомобілях та на території військового корпусу вилучили планшет, документацію щодо нарахування і виплати додаткової грошової винагороди, чорнові записи з відомостями про облік та розподіл коштів», — додали у відомстві.


ППО, безпека на морі та спільні оборонні виробництва — головні теми візиту Президента до Великої Британії
ППО, безпека на морі та спільні оборонні виробництва — головні теми візиту Президента до Великої Британії

Президент України Володимир Зеленський прибув до Великої Британії, де зустрінеться з Прем’єр-міністром Енді Бернемом.

До «Яструбів» повертаються із СЗЧ: понад 200 військових подали рапорти за спрощеною процедурою
До «Яструбів» повертаються із СЗЧ: понад 200 військових подали рапорти за спрощеною процедурою

До 411-ї окремої бригади «Яструби» подали понад 200 рапортів на повернення із СЗЧ за спрощеною процедурою. Більшість заяв найближчим часом мають бути погоджені.

ППО продовжує горіти: Lasar’s Group повідомили деталі знищення ворожих «Бук-М3» та С-300В
ППО продовжує горіти: Lasar’s Group повідомили деталі знищення ворожих «Бук-М3» та С-300В

Наприкінці червня окремий загін спеціального призначення Lasar’s Group НГУ уразив ворожі «Бук-М3» та С-300.

«Благодійна» вечірка від фсб: СБУ запобігла масовому вбивству українських військових
«Благодійна» вечірка від фсб: СБУ запобігла масовому вбивству українських військових

СБУ затримала агентів фсб, які намагалися ліквідувати декілька десятків українських військових, організувавши для них «благодійну» вечірку.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Фельдшер

Київ

Військова частина А7039

RobotaUa Військовий водій

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

WorkUa Кухар

від 21400 до 21400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Olx Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

RobotaUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 23000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

WorkUa Стрілець

від 21000 до 50000 грн

Калинівка (Вінницька обл.)

Військова частина А1119

ПУБЛІКАЦІЇ