ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Дивом дійшов, заліз у нору, доповів по рації і чекає наступного»: під Костянтинівкою росіяни не атакують, а інфільтруються

Новини
7 Червня 2026, 10:22
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Окупант дивується перед смертю
Ілюстративне фото

Ворог активно користається тим, що посадки увібралися в зелень і намагається просуватися вперед маленькими піхотними групами.

Про це на стрімі АрміяTV розповів офіцер 5-го окремого загону спеціального призначення Центру спеціального призначення Омега Нацгвардії з позивним «Ротний».

«Ми постійно спостерігаємо рух малих груп ворожої піхоти, яка намагається просочитися,  інфільтруватися в саме місто, щоб заходити нам в тил.

Здебільшого їхня задача — це інфільтруватися в місто, знайти якусь там нору, якийсь підвал або ж, може якусь позицію, розвалений дім і доповісти по рації. А йому наказують залишатися там і чекати, поки дійде наступний військовослужбовець», — розповів «Ротний».

Як повідомляла АрміяInform, спецпризначенці Окремого водолазного загону Центру спеціального призначення «Омега» уразили рідкісну російську техніку.

 


«Віддай гроші і виклич таксі»: у Києві засуджено ухилянта, який ошукав вдову військового, щоб «відкупитись від ТЦК»
«Віддай гроші і виклич таксі»: у Києві засуджено ухилянта, який ошукав вдову військового, щоб «відкупитись від ТЦК»

У Києві до 7 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який ошукав дружину загиблого військового на 455 тисяч гривень.

Міноборони продовжило вступну кампанію до військових навчальних закладів
Міноборони продовжило вступну кампанію до військових навчальних закладів

Вступну кампанію до військових навчальних закладів у 2026 році продовжено — документи прийматимуть до 20 серпня, а зарахування завершать до кінця місяця.

«Хворі дівчата» ошукали військових на мільйон: на Сумщині судитимуть шахраїв з кол-центру
«Хворі дівчата» ошукали військових на мільйон: на Сумщині судитимуть шахраїв з кол-центру

Направлено до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи, яка ошукувала військовослужбовців під виглядом романтичних стосунків.

«Альфа» СБУ встановлює рекорди: п’ятий місяць поспіль спецпризначенці — лідери за кількістю уражень ворога
«Альфа» СБУ встановлює рекорди: п’ятий місяць поспіль спецпризначенці — лідери за кількістю уражень ворога

Бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ продовжують утримувати лідерство серед усіх складових Сил оборони України за кількістю уражених і знищених цілей.

ВАКАНСІЇ
Olx Водій-слюсаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Командир зенітного артилерійського відділення

від 23000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Olx Старший авіаційний технік-інструктор

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

WorkUa Діловод, фахівець з документообігу

від 15500 до 15500 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

WorkUa Водій-стрілець, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

RobotaUa Начальник майстеpні (з ремонту озбpоєння та техніки), військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ