ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Генштаб ЗСУ: від початку доби ворог 60 разів атакував позиції Сил оборони

Новини
30 Травня 2026, 16:09
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Від початку доби агресор 60 разів атакував позиції Сил оборони.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ станом на 16:00 30 травня.

Тривають артилерійські обстріли прикордонних районів. Сьогодні на Сумщині постраждали населені пункти Рижівка, Бачівськ, Нововасилівка, Сопич, Уланове, Волфине, Іскрисківщина, Рогізне; на Чернігівщині – Клюси.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках противник здійснив 32 обстріли населених пунктів та позицій наших військ, п’ять з яких – із застосуванням реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку противник чотири рази штурмував позиції наших підрозділів у районах населених пунктів Стариця, Лиман та у бік Тернової.

На Куп’янському напрямку сьогодні ворог двічі атакував позиції Сил оборони в бік населених пунктів Ківшарівка та Новоплатонівка. Одне боєзіткнення триває до цього часу.

На Лиманському напрямку українські воїни відбили три спроби загарбників просунутися у бік Дробишевого.

На Слов’янському напрямку Сили оборони успішно зупинили одну спробу загарбників йти вперед у районі населеного пункту Рай-Олександрівка.

На Краматорському напрямку наші захисники зупинили дві ворожі атаки в районі населеного пункту Никифорівка та у бік Тихонівки.

На Костянтинівському напрямку наші захисники зупинили п’ять атак поблизу населених пунктів Костянтинівка, Іванопілля, Русин Яр.

На Покровському напрямку з початку доби окупанти 23 рази намагалися потіснити наших воїнів із займаних позицій у районах населених пунктів Родинське, Новоолександрівка, Гришине, Котлине, Удачне, Молодецьке та у бік населених пунктів Вільне, Торецьке, Нове Шахове, Шевченко. Три боєзіткнення тривають.

На Олександрівському напрямку від початку доби ворог не проводив активних наступальних дій.

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони успішно відбили 14 ворожих атак у районі Добропілля та у бік Нового Запоріжжя, Воздвижівки, Староукраїнки, Цвіткового й Чарівного. Три боєзіткнення тривають.

На Оріхівському напрямку ворог шість разів намагався просунутися у районах населених пунктів Щербаки, Плавні. Одне боєзіткнення наразі триває.

На інших напрямках суттєвих змін в обстановці наразі не відбувається. Спроб ворога просуватися не зафіксовано.

Українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.


У Києві внаслідок нічної атаки рф постраждали мирні мешканці
У Києві внаслідок нічної атаки рф постраждали мирні мешканці

Внаслідок атаки російських окупаційних сил на Київ минулої ночі постраждали троє мирних мешканців.

Нічна атака рф: Повітряні Сили ЗСУ перехопили 104 БПЛА та шість ракет, п’ять з яких — балістика
Нічна атака рф: Повітряні Сили ЗСУ перехопили 104 БПЛА та шість ракет, п’ять з яких — балістика

У ніч на неділю, 26 липня, російські загарбники запустили по Україні вісім ракет та понад 130 ударних безпілотників.

Пам’яті журналіста, волонтера, добровольця Володимира Даценка (позивний «Борода»)
Пам’яті журналіста, волонтера, добровольця Володимира Даценка (позивний «Борода»)

Він був справжнім, завжди говорив те, що думав, і вчиняв відповідально.

Ворог завдав удару по торгівельному центру у Кривому Розі
Ворог завдав удару по торгівельному центру у Кривому Розі

У ніч на неділю, 26 липня, російські окупаційні війська завдали удару по Кривому Рогу.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кухар господарчого відділення

від 20000 до 21000 грн

Рівне

Військова частина А0532

WorkUa Оператор взводу радіоелектронної боротьби, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

RobotaUa Фельдшер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

RobotaUa Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Оператор РЛС

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Стрілець

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна