На цьому в коментарі АрміяInform наголосив військовий аналітик, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець. — Ця проблема, як то кажуть, давно вже…
Російські загарбники зазнали на Оріхівському напрямку значних втрат через масове отруєння алкоголем.
Про це свідчить нове аудіоперехоплення, яке оприлюднило в середу, 20 травня, Головне управління розвідки Міноборони України.
«Чергова історія про пригоди „зеленого змія“ в російській окупаційній армії: цього разу у лавах 166 окремого мотострілецького полку 19 мотострілецької дивізії 58-ї армії, що діє на Оріхівському напрямку на Запорізькому фронті», — йдеться в повідомленні.

Так, один із російських військових у розмові зі своїм поплічників зазначає, що алкоголь задвохсотив близько десятка окупантів.
«Очєнь много 200, коториє „сінєвой“ отравілісь», — констатує він, просячи організувати евакуацію тіл.

Як повідомляла АрміяInform, у Покровську п’яні окупанти влаштували між собою смертельні розбірки.
Сучасний піхотинець має володіти десятками навичок — від такмеду до інженерної справи, а найбільшою проблемою на передовій залишається нестача людей.
Володимир Зеленський під час зустрічі з Королем бельгійців Філіпом обговорив наслідки російських атак, посилення санкцій проти рф та підтримку України.
Зібрано доказову базу на старшого стрільця Нацгвардії, який, перебуваючи у полоні російської федерації, знущався над іншими полоненими українцями.
На цьому в коментарі АрміяInform наголосив військовий аналітик, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець. — Ця проблема, як то кажуть, давно вже…