ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

За добу на фронті зафіксовано 257 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Новини
15 Травня 2026, 8:07
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Військовий лежить в полі з кулеметом
Ілюстративне фото

Протягом минулої доби на фронті було зафіксовано 257 бойових зіткнень, 39 з яких — на Покровському напрямку.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 8:00 15 травня.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби агресор завдав трьох авіаударів із застосуванням семи КАБ, здійснив 97 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, зокрема 12 — із застосуванням РСЗВ. Зафіксовано сім штурмових дій ворога.

На Південно-Слобожанському напрямку противник 14 разів атакував позиції наших підрозділів у районах населених пунктів Вовчанські Хутори, Лиман, Стариця та в бік Тернового, Радьківки й Ізбицького.

На Куп’янському напрямку ворог атакував чотири рази в районах населених пунктів Курилівка, Новоплатонівка та Піщане.

На Лиманському напрямку противник вісім разів намагався вклинитися в нашу оборону, атакуючи у районах населених пунктів Дробишеве, Озерне, Ямпіль, Діброва та Ставки.

На Слов’янському напрямку загарбники двічі намагалися просунутися в напрямку населеного пункту Рай-Олександрівка.

На Краматорському напрямку наші захисники зупинили одну ворожу атаку в районі населеного пункту Привілля.

На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 28 атак, поблизу Костянтинівки, Плещіївки, Іванопілля, Іллінівки, Русиного Яру, Торецького, Кучерів Яру, Новопавлівки.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 39 штурмових дій агресора у районах населених пунктів Нове Шахове, Никанорівка, Родинське, Котлине, Новоолександрівка, Гришине, Сергіївка, Удачне, Молодецьке та у бік Білицького, Василівки, Новопавлівки.

На Олександрівському напрямку противник атакував тричі в напрямках населених пунктів Олександроград, Січневе, Новогригорівка.

На Гуляйпільському напрямку окупанти здійснили 25 атак у районах населених пунктів Нове Запоріжжя, Злагода, Гуляйполе, Святопетрівка, Добропілля, Оленокостянтинівка, Чарівне, Залізничне, Гірке, Гуляйпільське.

На Оріхівському напрямку наші захисники зупинили три спроби противника просунутися вперед у районах населених пунктів Щербаки та Плавні.

На Придніпровському напрямку противник проводив три атаки в бік Антонівки, успіху не мав.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.


Представники ЗСУ здобули ще дві срібні медалі на чемпіонаті світу зі стрільби кульової по рухомій мішені
Представники ЗСУ здобули ще дві срібні медалі на чемпіонаті світу зі стрільби кульової по рухомій мішені

Представники Навчально-спортивної бази літніх видів спорту здобули ще дві срібні медалі на чемпіонаті світу зі стрільби кульової по рухомій мішені/

Від контролю до партнерства: як в Україні вдосконалюють систему гарантування якості оборонної продукції
Від контролю до партнерства: як в Україні вдосконалюють систему гарантування якості оборонної продукції

Сотні мільйонів гривень економії для держави, нові стандарти роботи, відкритий діалог із виробниками та цифровізація процесів.

ССО взяли під контроль лісовий масив, з якого тривалий час не вдавалося вибити противника
ССО взяли під контроль лісовий масив, з якого тривалий час не вдавалося вибити противника

Бійці 3-го полку Сил спеціальних операцій зачистили лісовий масив, у якому тривалий час переховувалися російські підрозділи.

«Давно такої двіжухи не було»: ворог здійснив спробу масованого танкового прориву на Добропільському напрямку
«Давно такої двіжухи не було»: ворог здійснив спробу масованого танкового прориву на Добропільському напрямку

Сили оборони зірвали спробу масованого танкового прориву російських окупаційних військ на Добропільському напрямку.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор БПЛА (окремий батальйон сил ТрО)

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

WorkUa Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

WorkUa Офіцер медичної служби

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

WorkUa Стрілець

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

WorkUa Танкіст

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

WorkUa Майстер цеху, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920