ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Росія не розглядає всерйоз припинення вогню»: Президент розповів про порушене перемир’я та масовані атаки

Новини
7 Травня 2026, 13:03
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Росія продовжує масовані атаки по Україні, попри заяви про можливе припинення вогню.

Про це повідомив Володимир Зеленський.

За словами Президента, від початку доби російська армія застосовує проти України весь спектр озброєння — ударні дрони, ракети, авіабомби, артилерію та проводить штурмові дії на фронті.

Лише за ніч і ранок окупанти запустили близько 100 ударних БПЛА, завдали десятків авіаударів і продовжили штурми на ключових напрямках.

Пошкодження цивільної інфраструктури зафіксували на Харківщині, Сумщині, Донеччині та Херсонщині. Окремо Зеленський повідомив про удари по локомотивах та інфраструктурі Укрзалізниці у кількох регіонах.

Також під ударом знову опинилася українська енергетика. Президент наголосив, що дії росії свідчать про небажання реально припиняти вогонь.

«Росія не розглядає всерйоз можливість припинити вогонь, і єдине, що продовжує турбувати російське керівництво, — це короткострокова тиша на Червоній площі», — заявив Володимир Зеленський.

Він нагадав, що Україна пропонувала запровадити режим тиші з опівночі 6 травня, однак росія продовжила атаки.

За словами Президента, Україна реагуватиме дзеркально: на російські удари відповідатиме далекобійними атаками, а у випадку готовності москви до дипломатії — дипломатичними кроками.

«Питання тільки в тому, скільки часу буде втрачено через божевілля росії», — підсумував Володимир Зеленський.


Уражено три НПЗ в Башкортостані та чотири російські РЛС у Краснодарському краї
Уражено три НПЗ в Башкортостані та чотири російські РЛС у Краснодарському краї

Цієї ночі завдано чергових успішних ударів по паливній та військовій інфраструктурі рф.

Україна сподівається на постачання ракет Meteor літакам Gripen для протидії російським носіям КАБів
Україна сподівається на постачання ракет Meteor літакам Gripen для протидії російським носіям КАБів

Також Велика Британія може докластися до антибалістичних проєктів.

Уражено підсанкційний російський контейнеровоз Yanina та 3 НПЗ — Президент
Уражено підсанкційний російський контейнеровоз Yanina та 3 НПЗ — Президент

Цієї ночі було застосування мідлстрайків — є ураження в акваторії Чорного та Азовського морів.

Після ударів по складах Wildberries окупанти змушені ввести ліміти на дрони
Після ударів по складах Wildberries окупанти змушені ввести ліміти на дрони

Удари по логістичних центрах Wildberries призвели до того, що в російських підрозділах стала відчуватися нестача запчастин до БПЛА.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Стрілець-снайпер (ма́рксман)

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Olx Командир міномета, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Військовий капелан

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

WorkUa Оператор БПЛА, розвідник (мікро, міні, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Olx Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

ПУБЛІКАЦІЇ
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська

Саме такою можливістю скористалася військовослужбовиця 152-ї окремої єгерської бригади з позивним «Ніка». Про свій військовий шлях та повернення до війська вона розповіла кореспонденту АрміяInform. Бажання…