ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Зброя в кілька кліків: Лінія дронів долучилася до DOT-Chain Defence

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Травня 2026, 9:44
Квадрокоптер
Міноборони закрило ще один запит військових

Проєкт Лінія дронів долучився до цифрового маркетплейса для швидких закупівель озброєнь DOT-Chain Defence.

Про це у середу, 6 травня, повідомив Міністр оборони України Михайло Федоров.

«Закриваємо ще один запит військових. Підрозділи Лінії дронів уже замовляють БПЛА та інші засоби через маркетплейс зброї DOT-Chain Defence», — розповів глава МОУ.

За його словами, менш ніж за два тижні роботи в системі підрозділи Лінії дронів замовили засобів на 184,8 млн гривень, з яких уже поставлено перші партії на 40,8 млн гривень.

«Підрозділи швидше отримують потрібні засоби — без зайвої бюрократії. Це ще один канал швидкого й адресного забезпечення, який дає змогу підрозділам самостійно обирати потрібні рішення під конкретні завдання», — зазначив міністр.

Міноборони також окремо виділило бюджет для роботи підрозділів Лінії дронів у маркетплейсі.

Наразі система доступна для всіх бойових бригад, завдяки чому військові самі обирають, що саме їм потрібно для виконання завдань на своїй ділянці.

АОЗ ДОТ через DOT-Chain Defence забезпечує повний цикл:

  • підключення виробників і формування пропозицій;
  • укладення контрактів і оплати;
  • контроль логістики та поставок.

«Підрозділи Лінії дронів щомісяця знищують кожну четверту ціль на фронті. Наше завдання — масштабувати цей підхід, щоб посилити захист фронту й системно нарощувати втрати ворога на землі», — підкреслив Михайло Федоров.

15 000 вакансій: Лінія дронів запрошує охочих влаштувати ворогу killzone
15 000 вакансій: Лінія дронів запрошує охочих влаштувати ворогу killzone
Читайте нас у Facebook
Дрони, НРК і практичні навички бою: як готують майбутніх офіцерів в Академії Сагайдачного
Дрони, НРК і практичні навички бою: як готують майбутніх офіцерів в Академії Сагайдачного

Традиції військової освіти на території заходу України сягають кінця XIX століття, коли Галичина була частиною Австро-Угорської імперії.

Танки, бронемашини і 1150 військових: Генштаб ЗСУ назвав втрати ворога за добу
Танки, бронемашини і 1150 військових: Генштаб ЗСУ назвав втрати ворога за добу

Окупаційна російська армія за минулу добу втратила 1150 військових та кілька одиниць бронетехніки.

50 кілометрів під наглядом: як українські розвідкрила перетворюють тил окупантів на суцільну кілзону
50 кілометрів під наглядом: як українські розвідкрила перетворюють тил окупантів на суцільну кілзону

На Новопавлівському напрямку українські розвідувальні БПЛА типу крило створили для ворога зону, в якій майже неможливо залишитися непоміченим.

Військова історія в почесних найменуваннях: 47-ма окрема артилерійська бригада імені Семена Лощенка
Військова історія в почесних найменуваннях: 47-ма окрема артилерійська бригада імені Семена Лощенка

Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.

24 людини загинули в Києві внаслідок російського удару 14 травня
24 людини загинули в Києві внаслідок російського удару 14 травня

24 людини, серед них 3 дитини, загинули в Дарницькому районі Києва через російський удар по багатоповерхівці 14 травня.

«Під виглядом роботи „зливали“ позиції ЗСУ»: на Харківщині судитимуть двох інформаторів фсб
«Під виглядом роботи „зливали“ позиції ЗСУ»: на Харківщині судитимуть двох інформаторів фсб

На Харківщині судитимуть двох чоловіків, яких обвинувачують у передачі фсб даних про позиції українських військових на Ізюмському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Механік-водій (БМП)

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Старший розвідник-оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

радіотелефоніст 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Автомеханік

від 22000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

кравець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Ярмолинці, Хмельницька область

--- ---