Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) — це сучасний військовий навчальний заклад, який готує фахівців з повною…
Оператори важкого дрону «Vimpire» роти ударних безпілотних авіакомплексів «Фурія» прикордонної бригади «Гарт» розтрощили групу російських штурмовиків.
Відео бойової роботи оприлюднила 5 травня Державна прикордонна служба України.
Оператори важкого дрону «Vampire» виконували завдання з ліквідації піхотної групи противника, яка намагалась прорватися через державний кордон України в напрямку села Землянки Харківської області.
«Виявили ворожу групу з чотирьох осіб. Скинули два «подаруночки» й побачили, як двоє окупантів почали тікати. Ще одного наздогнали, зробили скид й він вже не піднявся після ураження. Четвертого окупанта виявили в кущах й скинули «подаруночок» на нього», — розповів оператор БПЛА з позивним «Гетьман».
Відчувши на собі вогневий вплив, окупант відкинув зброю та підняв руки вгору, продемонструвавши загальноприйнятий міжнародний знак здачі в полон.
Для комунікації з військовополоненим в той район було направлено безпілотник з гучномовцем, який й довів взятого в полон солдата ворожої армії до українських позицій.
«У щільній кілл-зоні, яку забезпечують розвідувально-ударні групи підрозділу «Фурія», піхота противника практично не має шансів на виживання.
Тому для військовослужбовців ворожої армії, щоб не загинути у «мʼясному» штурмі, єдиним правильним рішенням залишається — здатися в полон.
Варто зазначити, що таких випадків стає дедалі більше саме на напрямках активних дій російсько-окупаційних військ», — зазначили у ДПСУ.
Як повідомляла АрміяInform, полонений окупант розповів, як алкоголь привів його на передову.
Росіяни всіма засобами намагаються захопити Костянтинівку та б’ють по ній авіабомбами.
Президент України Володимир Зеленський попередив про можливі нові хвилі російських дронових атак протягом дня.
Сили оборони України уразили лінійну виробничо-диспетчерську станцію «Нурліно» в Башкортостані — на відстані 1500 км від українського кордону.
У Костянтинівці Сили оборони буквально поховали під руїнами багатоповерхівки одразу вісьмох окупантів, які просочилися до міста для вчинення диверсій.
Після досить тривалої перерви російські окупанти знову спробували висунутися в напрямку українських позицій не малими штурмовими групами, а цілою колоною.
На Покровському напрямку, у зоні відповідальності 155-ї бригади, українські дронарі «перерізають» логістику рф та завдають мідл-страйк ударів по тилу окупантів.
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) — це сучасний військовий навчальний заклад, який готує фахівців з повною…