ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Головнокомандувач ЗСУ вручив нагороди на фронті

Новини
4 Травня 2026, 19:40
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський вручає нагороду бійцю
Зустріч під час візиту Головнокомандувача ЗСУ Олександр Сирського в район ведення бойових дій. 4 травня 2026 року. Фото з каналі Олександра Сирського

Генерал Олександр Сирський під час чергової робочої поїздки до районів ведення бойових дій нагородив командний склад військових частин і підрозділів.

Про це стало відомо увечері 4 травня.

«Саме від щоденної напруженої роботи командирів на місцях, їхнього управлінського хисту, грамотного планування, відповідальності за особовий склад залежить і результат бою, і життя кожного воїна.

Вручив офіцерам почесні нагрудні знаки Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний Хрест» та «Хрест Військова честь» за зразкове виконання службових обов’язків, проявлені лідерські якості, старанність та розумну ініціативу під час виконання бойових завдань.

Слава Україні!», — зазначив Олександр Сирський.

Як повідомляла АрміяInform, Олександр Сирський назвав пріоритетними розвиток військової медицини та нові технології евакуації.


ЗСУ на параді в Парижі: військові пройшли маршем, пілоти пролетіли на винищувачах Mirage
ЗСУ на параді в Парижі: військові пройшли маршем, пілоти пролетіли на винищувачах Mirage

Військовослужбовці ЗСУ пройшли маршем вулицями Парижу, а українські льотчики здійснили політ на двох Mirage 2000B cпільно з французькими колегами.

«Егоїст» у Костянтинівці: 156 бригада показала полоненого окупанта
«Егоїст» у Костянтинівці: 156 бригада показала полоненого окупанта

Полонений російський військовий із позивним «Егоїст» перебуває в Костянтинівці та дякує українським воїнам за збережене життя.

Затримано ексміліціонера-агента фсб, який коригував ворожі удари по прикордонню Сумщини
Затримано ексміліціонера-агента фсб, який коригував ворожі удари по прикордонню Сумщини

Служба безпеки затримала на Сумщині ще одного агента фсб, зловмисник розвідував координати для повітряних атак рф по прикордонню.

«Завжди хотіла керувати бомбером»: у 125 бригаді розповіли історію операторки Heavy Shot
«Завжди хотіла керувати бомбером»: у 125 бригаді розповіли історію операторки Heavy Shot

Військовослужбовиця на позивний «Циганча» пройшла шлях від операторки FPV до пілотеси важкого бомбера Heavy Shot у 125-й бригаді.

ВАКАНСІЇ
Olx Стpілець, помічник гpанатометника, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Стрілець

від 21000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 батальйон 102 бригада

Olx Медична сестpа-анестезист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

RobotaUa Стрілець, снайпер

від 22000 до 120000 грн

Краматорськ

81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України