ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Від початку доби ворог 22 рази намагався просунутись на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Квітня 2026, 16:11
Український боєці цілиться із кулемета
Найгарячішими напрямками залишаються Покровський, Костянтинівський та Гуляйпільський

Між українськими військами та російськими окупантами від початку доби зафіксовано 58 бойових зіткнень.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 16:00 15 квітня.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках ворог завдав двох авіаційних ударів, скинув чотири керовані бомби, здійснив 49 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ, два з яких — із застосуванням реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку противник двічі штурмував позиції наших підрозділів у районах населених пунктів Стариця та Вовчанськ, одне боєзіткнення триває.

На Куп’янському напрямку наші захисники відбили два ворожі штурми в бік Новоплатонівки.

На Лиманському напрямку українські воїни відбили три спроби загарбників просунутися в напрямку населених пунктів Шийківка, Новосергіївка, Лиман.

На Слов’янському напрямку з початку доби ворог активних дій не проводив.

На Краматорському напрямку ворог тричі атакував у районах населених пунктів Міньківка, Никифорівка та в бік Федорівки.

На Костянтинівському напрямку загарбники здійснили 11 атак поблизу Костянтинівки, Плещіївки та в бік Іллінівки, Новопавлівки. Два боєзіткнення тривають.

На Покровському напрямку ворог здійснив 22 атаки. Окупанти намагалися просунутися у районах населених пунктів Родинське, Покровськ, Удачне, Гришине, Муравка, Новомиколаївка, Молодецьке, Філія та в бік населених пунктів Новоолександрівка, Білицьке, Іванівка. П’ять боєзіткнень тривають дотепер.

На Олександрівському напрямку ворог двічі наступав у районі населеного пункту Олександроград. Авіаційного удару зазнали околиці населеного пункту Підгаврилівка.

На Гуляйпільському напрямку відбулося дев’ять атак окупантів у районах Гуляйполя, Залізничного, Прилук та у бік населених пунктів Добропілля, Гуляйпільське, Староукраїнка. Противник завдав авіаударів по районах населених пунктів Воздвижівка, Чарівне, Копані.

На Оріхівському напрямку противник завдав авіаційного удару по місту Оріхів.

На Придніпровському напрямку ворог здійснив три марні атаки в бік Антонівського мосту. Ще одне боєзіткнення наразі триває.

На інших напрямках суттєвих змін в обстановці наразі не відбувається. Спроб ворога просуватися не зафіксовано.

Читайте нас в Telegram
Поблизу Костянтинівки росіяни роблять «тайники» з бронетехнікою
Поблизу Костянтинівки росіяни роблять «тайники» з бронетехнікою

Росіяни всіма засобами намагаються захопити Костянтинівку та б’ють по ній авіабомбами.

«У небі понад 100 БПЛА»: Президент попередив про нові хвилі дронових атак рф протягом дня
«У небі понад 100 БПЛА»: Президент попередив про нові хвилі дронових атак рф протягом дня

Президент України Володимир Зеленський попередив про можливі нові хвилі російських дронових атак протягом дня.

1500 км від кордону: Сили оборони уразили ключовий вузол перекачування російської нафти
1500 км від кордону: Сили оборони уразили ключовий вузол перекачування російської нафти

Сили оборони України уразили лінійну виробничо-диспетчерську станцію «Нурліно» в Башкортостані — на відстані 1500 км від українського кордону.

Роботизований штурм у Костянтинівці: удар з тилу поховав ворожу ДРГ під руїнами багатоповерхівки
Роботизований штурм у Костянтинівці: удар з тилу поховав ворожу ДРГ під руїнами багатоповерхівки

У Костянтинівці Сили оборони буквально поховали під руїнами багатоповерхівки одразу вісьмох окупантів, які просочилися до міста для вчинення диверсій.

Понад 20 окупантів: бійці бригади імені короля Данила показали розгром ворожої колони на підступах до Часового Яру
Понад 20 окупантів: бійці бригади імені короля Данила показали розгром ворожої колони на підступах до Часового Яру

Після досить тривалої перерви російські окупанти знову спробували висунутися в напрямку українських позицій не малими штурмовими групами, а цілою колоною.

«Живуть тиждень-два»: у Гришиному росіяни зазнають значних втрат
«Живуть тиждень-два»: у Гришиному росіяни зазнають значних втрат

На Покровському напрямку, у зоні відповідальності 155-ї бригади, українські дронарі «перерізають» логістику рф та завдають мідл-страйк ударів по тилу окупантів.

ВАКАНСІЇ
Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Санітарний інструктор, медик (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Військовослужбовець, водій-заправник

від 20000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Middle Product Support

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Водій кат. В

від 28000 до 36000 грн

Київ

Військова частина А3628

Кухар/повар для ЗСУ

від 21500 до 51500 грн

Івано-Франківськ

ІФ МТЦК

--- ---