ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Третій дрон збивав собою: на окупованій Донеччині знищили російський ЗРК, який чинив шалений опір

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Квітня 2026, 12:36
Ворожий ЗРК в прицілі нашого дрона
Ворожий "Тор" зміг збити два наших ударних дрона ракетами, а ось третій збивав вже собою. Скрін з відео СБС ЗСУ

Оператори 1-го центру безпілотних систем уразили ворожу систему ППО «Тор-М1», який став вже дев’ятим ЗРК, знищеним за дев’ять днів квітня.

Відео бойової роботи оприлюднив 9 квітня командувач Сил безпілотних систем ЗСУ майор Роберт Бровді з позивним «Мадяр».

На кадрах видно, як «Тор» збиває спочатку перший наш ударний БПЛА, а потім і другий. Але на третій ракет вже не вистачило, і ЗРК був уражений.

«Від баби з дідом втік, від Птаха СБС не втік. ЗРК Тор-М1 у ТОТ Донецької. Знищено девʼятий ЗРК за девʼять днів квітня. Відстрілювався, як міг… Небо прозорішає від хробачого ППО», — прокоментував відео «Мадяр».

Як повідомляла АрміяInform, оператори 413-го полку безпілотних систем «Рейд» уразили в Донецькій області сучасний російський ЗРК «Тор-М2».

Читайте нас в Telegram
Готував підрив залізниці під Києвом: до 15 років тюрми засуджено ексбойовика «ДНР»
Готував підрив залізниці під Києвом: до 15 років тюрми засуджено ексбойовика «ДНР»

Засуджено громадянина України, який воював за терористів з «ДНР», а потім співпрацював зі спецслужбами рф і сприяв підривній діяльності під Києвом.

«Ми втратили 8 коліс, але БТР тягнув на голих дисках»: мехвод «Субарист» розповів про свою службу
«Ми втратили 8 коліс, але БТР тягнув на голих дисках»: мехвод «Субарист» розповів про свою службу

Старший механік-водій БТР 14-ї бригади оперативного призначення «Червона Калина» Нацгвардії з позивним «Субарист» провів уже понад 200 бойових виїздів.

Брати-мінометники: «Локи» та «Юджин» нищать ворога у одному розрахунку
Брати-мінометники: «Локи» та «Юджин» нищать ворога у одному розрахунку

Бойовий шлях братів-прикордонників зійшовся у підрозділі «Шквал».

За два роки знищив батальйон ворога: історія пілота «Бори»
За два роки знищив батальйон ворога: історія пілота «Бори»

Старший групи батальйону безпілотних систем 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка з позивним «Бора» розповів про службу.

«Пролікували» на 600 тис. грн: експравоохоронець видурив гроші з військового
«Пролікували» на 600 тис. грн: експравоохоронець видурив гроші з військового

Повідомили про підозру колишньому правоохоронцю з Кременчука та його спільниці, які  ошукали військовослужбовця на понад 600 тис. гривень.

«Геймери схоплюють усе одразу» — пілот «Байкер» про навчання на «Бабі Язі»
«Геймери схоплюють усе одразу» — пілот «Байкер» про навчання на «Бабі Язі»

Командир взводу ударних безпілотних авіакомплексів батальйону безпілотних систем Black Raven на позивний «Байкер» вчить літати на важких бомберах.

ВАКАНСІЇ
Національна Гвардія України

від 21000 до 30000 грн

Київ, Київська область

Кухар, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Автомеханік

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Старший оператор БПЛА (мікро, міні, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Монтажник мереж зв’язку (інтернет)

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

--- ---