ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Зайшов у ворожий тил на 15 км: розвідник «Скелі» врятував бійців, які опинилися в оточенні

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Березня 2026, 11:58
Розвідник 425 ОШП "Скелі"
Бійців вивів штурмовик "Скелі" на псевдо "Сєдой"

Бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» прийшли на допомогу побратимам, які опинилися у ворожому оточенні.

Як повідомляється, українські захисники з 30-ї окремої механізованої бригади на псевдо «Логан» та «Глухий» близько року утримували позицію на Краматорському напрямку, охороняючи трасу в бік Слов’янська.

Своєю чергою противник, щоб уникнути додаткових втрат під час штурму, почав їх обходити, внаслідок чого наші воїни опинилися в його тилу.

«Ми добре окопалися. Тобто інженерія була капітальна. Ми довго працювали над цим і дуже важко», — зазначає «Логан».

Зрештою, командування «Скелі» організувало рятувальну операцію, а першим до заблокованих бійців дістався штурмовик з позивним «Сєдой», якому для цього довелося зайти на 15 кілометрів у ворожий тил.

При цьому дорога назад зайняла у них ще цілих три доби, а йти доводилося під обстрілами та постійною загрозою дронів, однак, зрештою, наші герої успішно дісталися позицій Сил оборони.

Докладніше про цю надскладну рятувальну операцію дивіться у відео зі спогадами самих її учасників.

Дочекались слушної миті — бійці 33 ОШП ліквідували одразу вісім окупантів за раз
Дочекались слушної миті — бійці 33 ОШП ліквідували одразу вісім окупантів за раз
Читайте нас в Telegram
Ворог атакував Україну 215 БПЛА
Ворог атакував Україну 215 БПЛА

У ніч на 22 квітня противник атакував 215 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та безпілотниками інших типів, близько 140 із них — «Шахеди».

Переможний рейд Сагайдачного: як українці змусили московитів підписати принизливий мир і віддати захоплені землі
Переможний рейд Сагайдачного: як українці змусили московитів підписати принизливий мир і віддати захоплені землі

Завершальним етапом так званого смутного часу в московії стала польсько-московська війна 1617—1618 років.

Уранці росіяни вдарили по Дніпру
Уранці росіяни вдарили по Дніпру

Російські окупаційні війська вранці 22 квітня атакували місто Дніпро. Сталося кілька пожеж.

Понад 230 боєзіткнень за добу: ситуація на найгарячіших напрямках фронту
Понад 230 боєзіткнень за добу: ситуація на найгарячіших напрямках фронту

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 231 бойове зіткнення.

Ворог атакував залізницю: у Запоріжжі загинув помічник машиніста
Ворог атакував залізницю: у Запоріжжі загинув помічник машиніста

Вночі 22 квітня ворожі БПЛА на станції Запоріжжя-Ліве атакували сортувальний парк. У момент удару на колії перебував поїзд з електровозом.

І тут «малюк»: британська компанія представила дрони-перехоплювачі нового покоління
І тут «малюк»: британська компанія представила дрони-перехоплювачі нового покоління

Компанія London Defence R&D представила дрони-перехоплювачі з автономною системою, здатною самостійно виявляти та знищувати повітряні цілі.

ВАКАНСІЇ
Старший стрілець-оператор

від 21000 до 21000 грн

Звенигородка

Військова частина А7325

Майстер БПЛА в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Діловод, фахівець з документообігу

від 15500 до 15500 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Офіцер інформаційно-аналітичної групи

від 21000 грн

Львів

Військова частина А2678

Зв’язківець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Водій

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

115 окремий батальйон 110 ОБр ТрО

--- ---