Технологічний розвиток людства нерозривно пов’язаний із розвитком оборонно-промислового комплексу. Саме останній швидко абсорбує технологічні ноу-хау і, що найважливіше, масштабує їх…
На Покровському напрямку ворог спробував прикрити штурмові дії димами для ускладнення роботи засобів повітряної розвідки Сил оборони.
Про це під час стриму АрміяTV 27 березня розповів офіцер 32-ї окремої механізованої Сталевої бригади на позивний «Інгул».
— Станом на зараз ситуація в смузі оборони 32 ОМБР залишається контрольованою. Противник продовжує здійснювати спроби висування малих піхотних груп до переднього краю оборони.
В загальному такі групи знищуються завдяки роботі безпілотних систем, мінуванню маршрутів висування противника та вогню артилерії.
Тактика [ворога — ред.] сильно не змінилась. Вони використовують погані погодні умови для цього, — сказав він.

Військовий розповів про відбиття одного з таких ворожих штурмів, який відбувся 25 березня.
— 25 березня, попередньо провівши артилерійську підготовку, близько п’ятої [години ранку — ред.], користуючись темною порою доби та погіршенням погодних умов, противник здійснив спробу стрімкого висування по кількох маршрутах в напрямку переднього краю.
Атака здійснювалася комбіновано із застосуванням мототехніки та малих піхотних груп. Також він застосовував димові боєприпаси з метою ускладнення роботи наших засобів повітряної розвідки та для відволікаючих маневрів, — повідомив «Інгул».

Утім, бійці підрозділів Сил оборони вже підготувалися та чекали на спробу ворожого штурму.
— Рух противника загалом був очікуваний. Він завжди намагається здійснювати це при погіршенні поганих умов.
Також він активно здійснював заходи з розмінування майбутніх шляхів висування, що ми спостерігали засобами повітряної розвідки.
Тому наші екіпажі, як розвідувальних, так і ударних БПЛА, а також вогневі засоби були в постійній бойовій готовності, — запевнив офіцер.

Це дозволило відбити штурм, завдавши окупантам відчутних втрат.
— У результаті злагодженої роботи підрозділів 32-ї бригада було завдано ураження противнику із застосуванням, як і в FPV-дронів, ударних безпілотників важкого типу, скидів боєприпасів із розвідувальних БПЛА типу «мавік» і також артилерії.
У результаті цього бою було знищено понад 20 військовослужбовців противника та 7 одиниць мототехніки — це квадроцикли, мотоцикли, — розповів офіцер 32-ї окремої механізованої Сталевої бригади на позивний «Інгул».

Раніше АрміяInform повідомляла, що на Покровському напрямку Сили оборони успішно зупинили масштабний наступ противника на мотоциклах.
Боєць 50-ї артилерійської бригади Федір разом зі своїм земляком Юлієм склали дружню команду, що воює на «Богдані».
За 19 днів травня силами всіх безпілотників Сил оборони України уражено 19 203 одиниць особового складу ворога.
Триває набір в Одеську військову академію, де готують офіцерів ССО, логістів, десантників та морських піхотинців.
Українські захисники помітили у Костянтинівці ворожий безпілотник-дракон, який палив за допомогою термітної суміші позиції та антидронові сітки.
СБУ виявила радіацію в російській ракеті. Під час аналізу уламків збитого дрона «Герань-2» виявили підвищений радіаційний фон.
20 травня (з 08.30 по 17:00) противник атакував 84-ма ударними БПЛА типу Shahed (в тому числі реактивними), «гербера», «італмас», дронами-імітаторами.
Звязківець
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Технологічний розвиток людства нерозривно пов’язаний із розвитком оборонно-промислового комплексу. Саме останній швидко абсорбує технологічні ноу-хау і, що найважливіше, масштабує їх…