ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«На п’яти квадроциклах хотіли скористатися туманом» — десантники нищать ворога на Сумщині та в Росії

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Березня 2026, 15:54

На Північно-Слобожанському напрямку — нечасті піхотні штурми та безпілотна війна.

Про це в ефірі телемарафону «Суспільне Новини» розповів Петро Гайдащук, офіцер відділення комунікації 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади.

За його словами, у зоні відповідальності 80-ї окремої десантно-штурмової бригади противник нині поводиться обережно — активно використовує хіба що БПЛА — як ударні, так і розвідувальні. Щотижня вдається знищити від 150 до 200 безпілотників. Також фіксують удари по позиціях Сил оборони КАБами. Піхотні штурми нечасті, щоправда, напередодні все ж довелося зупиняти ворожу атаку.

«Група піхоти, це 10 чоловіків на п’яти квадроциклах. Хотіли скористатися туманом, хмарною погодою, щоб їх було важче виявити з дрона. Намагалися дуже швидко на квадроциклах просунутися до наших позицій і перейти до штурмових дій. Нам вдалося знищити цю групу. Плюс шукаємо ворожі склади з боєкомплектом, дронами, легкою технікою, квадроциклами, мотоциклами, позашляховиками. Їх також знищуємо. Як на території Сумщини, так і на території Росії», — зазначив офіцер відділення комунікації 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади.

Раніше АрміяInform повідомляла, що на Олександрівському напрямку піхотні бої тривають у великій сірій зоні.

Генштаб ЗСУ уточнив наслідки удару по Ільському НПЗ та нафтоперекачувальній станції у Волгоградській області
Генштаб ЗСУ уточнив наслідки удару по Ільському НПЗ та нафтоперекачувальній станції у Волгоградській області

Внаслідок удару Сил оборони 2 червня підтверджено зупинку перекачування нафти на нафтоперекачувальній станції «Зензеватка» у Волгоградській області рф.

Військові рф радіють удару по Петербургу, захоплюючись видовищем, влаштованим українськими БПЛА
Військові рф радіють удару по Петербургу, захоплюючись видовищем, влаштованим українськими БПЛА

Атака українських ударних безпілотників по Санкт-Петербургу настільки вразила російських військових, що вони навіть не приховують свого захоплення.

1500 мотоциклів для ЗСУ: Міноборони заощадило майже 12 млн грн на закупівлі
1500 мотоциклів для ЗСУ: Міноборони заощадило майже 12 млн грн на закупівлі

Міністерство оборони України законтрактувало 1500 мотоциклів для Збройних Сил України.

«Має феєричну історію»: СБС уразили в Кронштадті ворожий ракетоносій «Бойкий»
«Має феєричну історію»: СБС уразили в Кронштадті ворожий ракетоносій «Бойкий»

Внаслідок української повітряної атаки на Санкт-Петербург у Кронштадті було вражено російський корвет «Бойкий».

Особлива увага — ППО: Головнокомандувач ЗСУ з робочим візитом відвідав Повітряне командування «Південь»
Особлива увага — ППО: Головнокомандувач ЗСУ з робочим візитом відвідав Повітряне командування «Південь»

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський ознайомився з роботою командного пункту ПК «Південь» та звернув увагу на посилення протиповітряного захисту.

Генсек НАТО Марк Рютте прибув до Києва
Генсек НАТО Марк Рютте прибув до Києва

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Марк Рютте вранці 3 червня прибув з офіційним візитом до Києва.

ВАКАНСІЇ
Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Фахівець зв’язку

від 21000 до 25000 грн

Подільськ

Державна прикордонна служба України

Командир танка (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Старший навідник протитанкового розрахунку 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Снайпер до 23го окремого батальйону спецпризначення

від 23000 до 123000 грн

Київ

ОПБр ім. гетьмана Богдана Хмельницького

Оператор безпілотного летального апарату

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

--- ---