Важливу роль відіграла також змога обрати посаду — рекрутери бригади запропонували чоловіку вибір з низки вакантних посад і він обрав посаду оператора НРК….
У ніч на четвер, 26 березня, російські окупаційні війська атакували Україну 153 ударними безпілотниками типу Shahed, «Гербера» та «Італмас».
Про це повідомили у повітряних Силах ЗСУ.
За наявними даними, ворожі атаки здійснювалися із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ — рф, Гвардійське, Чауда — ТОТ АР Крим.
«Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України. За попередніми даними, станом на 08:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 130 ворожих БПЛА», — йдеться у повідомленні.
Як зазначається, зафіксовано влучання 16 безпілотників противника на 11 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на п’яти локаціях.
У Польщі відбувся етап Кубка світу зі скелелазіння, де медалі вибороли представники Навчально-спортивної бази олімпійських видів спорту (м. Одеса).
Через суттєві труднощі із забезпеченням своїх підрозділів російські окупанти змушені шукати нові способи доставки боєприпасів та спорядження на передову.
Перекладач-інспектор прикордонної служби
від 21000 до 24000 грн
Вся Україна
Мукачівський прикордонний загін
Стрілець, військовослужбовець ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Важливу роль відіграла також змога обрати посаду — рекрутери бригади запропонували чоловіку вибір з низки вакантних посад і він обрав посаду оператора НРК….