Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…
Сьогодні, 6 березня, з російського полону звільнили 300 українських воїнів та двох цивільних.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
Серед них хлопці зі Збройних Сил України, Національної гвардії, державної прикордонної служби.
Рядові, сержанти, офіцери, які ахищали Україну на різних напрямках: Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Херсонському, у Маріуполі.
Глава держави зазначив, що більшість із них були в полоні понад рік, деякі — з 2022 року.
«Дякую всім нашим воїнам, які забезпечують цей результат, поповнюючи обмінний фонд для України. Дякую всій команді, яка працювала заради цього результату. Вдячний Сполученим Штатам за посередництво. Важливо, що домовленості спрацювали. Памʼятаємо про кожного та кожну й обовʼязково маємо повернути всіх наших людей», — наголосив Президент.
Як повідомляла АрміяІnform, 5 березня з російського полону звільнили 200 українців.
Ворожі штурмовики намагаються просочуватися до наших позицій під прикриттям листя, але їх чекає неприємний сюрприз.
Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…