У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
Для військовослужбовців ЗСУ за піднайом (найом) ними житлових приміщень за місцем проходження служби визначено розміри грошової компенсації.
Про це повідомили 27 лютого в Міністерстві оборони України.
Згідно з рішенням оборонного відомства (від 24.02.2026 N2385/з) розмір відповідної грошової компенсації у 2026 році встановлений на рівні:
При цьому військовослужбовцям за наявності в них трьох і більше членів сім’ї зазначені розміри грошової компенсації збільшуються в 1,5 раза.
Військовослужбовці Збройних Сил України, а також інших складових Сил оборони мають право на отримання грошової компенсації за піднайом (найом) ними житлових приміщень за місцем проходження служби. Вона призначається в тому випадку, якщо у військовослужбовця немає власного житла на цій території.
Розмір компенсації визначається Міністерством оборони України щорічно з огляду на наявний фінансовий ресурс, передбачений в кошторисі Міністерства на відповідний бюджетний рік.
Порядок призначення і виплати компенсації військовослужбовцям регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 450 (зі змінами) та Інструкцією з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей жилими приміщеннями, затвердженою наказом Міністерства оборони України від 31 липня 2018 року № 380 (зі змінами).
Як повідомляла АрміяInform, закон закріплює гарантований стандарт державної підтримки у розмірі 15 мільйонів гривень для кожної родини загиблого захисника.
На Олександрівському напрямку російська армія дедалі рідше застосовує великі механізовані штурми, роблячи ставку на дрони, артилерію та малі піхотні групи.
На території Запоріжжі упродовж місяця розгорнуть нову інноваційну систему ППО, а паралельно стартує пілотний проєкт «приватної ППО».
Одна з найдовших і наймасштабніших російських атак по Україні навряд чи є випадковою, адже відбулася саме під час візиту президента Сполучених Штатів до Китаю.
Пілоти 63-ї механізованої Лиманської бригади уразили росіянина, який увібрався у антитепловізійний плащ і рушив в атаку.
КАБи стали однією з головних загроз на фронті — саме ними росіяни щодня руйнують прифронтові міста та позиції Сил оборони.
Упродовж дня російські війська безперервно атакують Херсон ударними БПЛА, б’ючи по вулицях, транспорту та мирних жителях просто посеред міста.
Військовослужбовець ЗСУ (служба за контрактом)
від 21000 до 121000 грн
Запоріжжя
Заводський РТЦК та СП
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…