ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському та Гуляйпільському напрямках

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Лютого 2026, 8:25
За добу на фронті зафіксовано 237 бойових зіткнень
Сили оборони України завдають значних втрат ворогу.

Протягом минулої доби між українськими захисниками та російськими окупантами відбулося 218 бойових зіткнень.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 08.00 14 лютого.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося чотири боєзіткнення з ворогом. За уточненою інформацією, противник завдав трьох авіаударів, скинув шість авіабомб, здійснив 109 обстрілів, в тому числі 10 — з реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку ворог 15 разів намагався прорвати оборонні рубежі наших захисників, у районах населених пунктів Приліпка, Стариця, Вовчанські Хутори, Вовчанськ, Лиман та у бік населених пунктів Охрімівка, Зибине, Мала Вовча.

На Куп’янському напрямку ворог здійснив дві атаки в напрямках Богуславки та Піщаного.

На Лиманському напрямку ворог провів 17 атак. Намагався вклинитися в нашу оборону в районах населених пунктів Греківка, Карпівка, Середнє, Дерилове, Зарічне, Дробишевого та у бік Ставків.

На Слов’янському напрямку протягом вчорашньої доби наші захисники зупинили 11 спроб окупантів просунутися вперед в районах Платонівки, Закітного та у бік Рай-Олександрівки, Озерного.

На Краматорському напрямку противник здійснив одну наступальну дію в районі Никифорівки.

На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 18 атак поблизу населених пунктів Клебан-Бик, Плещіївка, Русин Яр, Софіївка та в напрямках Костянтинівки, Іллінівки, Новопавлівки, Степанівки.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 56 штурмових дій агресора у районах населених пунктів Родинське, Рівне, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Іванівка, Філія та у бік населених пунктів Кучерів Яр, Дорожнє, Новий Донбас, Гришине, Новопідгороднє, Новопавлівка, Новоолександрівка.

На Олександрівському напрямку противник протягом минулого дня здійснив дві атаки, у бік Іванівки та Олександрограда.

На Гуляйпільському напрямку відбулося 35 атак окупантів — у районах Гуляйполя, Загірного, Дорожнянки та у бік Залізничного, Староукраїнки.

На Оріхівському напрямку противник тричі атакував позиції наших захисників в районах Малих Щербаків, Плавнів та у напрямку Приморського.

На Придніпровському напрямку ворог здійснив одну безуспішну наступальну дію.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Евакуація» як прикриття: у ЦПД викрили нову інформаційну кампанію рф щодо викрадених українських дітей
«Евакуація» як прикриття: у ЦПД викрили нову інформаційну кампанію рф щодо викрадених українських дітей

Росія намагається виправдати депортацію українських дітей через заяви про нібито їхню «евакуацію» та «реабілітацію».

Президент: Україна готова поділитися досвідом боротьби з «шахедами» для захисту країн Близького Сходу
Президент: Україна готова поділитися досвідом боротьби з «шахедами» для захисту країн Близького Сходу

Україна готова надати партнерам на Близькому Сході свою експертизу та необхідні засоби для захисту від іранських ударних дронів.

Окупанти 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Окупанти 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби кількість атак російського агресора становить 53.

Шиншила з Харківщини поїде на Львівщину: бійці «Шквалу» врятували пухнастика з передової
Шиншила з Харківщини поїде на Львівщину: бійці «Шквалу» врятували пухнастика з передової

Прикордонники знайшли поблизу фронту на Харківщині шиншилу, яка виживала під обстрілами у покинутому будинку.

«Повіривши у власні сили, заїхали на броні»: на Гуляйпільському напрямку знищили російську штурмову бронегрупу
«Повіривши у власні сили, заїхали на броні»: на Гуляйпільському напрямку знищили російську штурмову бронегрупу

На Гуляйпільському напрямку українські військові зірвали чергову спробу прориву російських підрозділів. Техніку та десант противника знищили дрони Сил оборони.

Володимир Зеленський: Нідерланди щороку виділятимуть Україні €3 млрд підтримки
Володимир Зеленський: Нідерланди щороку виділятимуть Україні €3 млрд підтримки

Україна розраховує на стабільну військову та фінансову підтримку Нідерландів, яка становитиме близько трьох мільярдів євро щороку.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 50000 до 130000 грн

Київ

210 окремий батальйон 120 ОБр Сил ТрО

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 25000 грн

Подільськ

Державна прикордонна служба України

Водій

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Оператор дронів

від 20000 до 120000 грн

Харків, Харківська область

Старший розвідник, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 21000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 батальйон 102 бригада

--- ---