Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…
На Слов’янському напрямку ворог застосовує тактику інфільтрації малими групами. Основні напрямки просування — вздовж русла річки Сіверський Донец
Відео зі знищенням окупантів оприлюднили на сторінці батальйону Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади.
Для пересування противник використовує несприятливі погодні умови (туман, опади, нічний час), особливості рельєфу (важкопроглядні ділянки, лісосмуги, яри) та засоби маскування (антитепловізійні накидки, маскувальні халати).
Як зазначають десантники, головне завдання таких груп — непомітно наблизитися до наших позицій, закріпитися в безпосередній близькості та не видавати себе до підходу основних сил або підкріплення.
Як укриття росіяни переважно використовують напівзруйновані бліндажі та «нори», зруйновані цивільні будівлі, підвали та інші заглиблені споруди.
Одночасно противник суттєво нарощує інтенсивність застосування БПЛА у смузі відповідальності бригади. Це ускладнює логістичне забезпечення підрозділів, евакуацію поранених та ротацію та зміну особового складу на позиціях.
Поєднання постійного нарощування сил і засобів противника з активною інфільтрацією у міжпозиційний простір підрозділів 81-ї бригади може свідчити про підготовку ворогом більш масштабних штурмових дій — імовірно, з настанням сприятливіших погодних умов.
Мета ймовірного наступу — встановлення повного контролю над нашими населеними пунктами, та просування у сторону міста Словʼянськ.
«Незважаючи на складність обстановки, наші воїни продовжують завдавати ворогу втрат, знищувати його живу силу й техніку та надійно стримувати наступальний потенціал противника», — зазначили в батальйоні.
Як повідомляла АрміяInform, бійці батальйону безпілотних авіакомплексів Pentagon 225-го штурмового полку переконали російського штурмовика поповнити обмінний фонд.
Правоохоронні органи зібрали доказову базу проти російського командування, відповідального за ракетний удар по 16-поверховому будинку в Одесі.
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через українсько-словацький кордон.
Президент Володимир Зеленський і Генсек НАТО Марк Рютте вшанували пам’ять українських воїнів, полеглих у війні з росією.
Американська бойова медикиня зі штату Юта Ґленна Манчеґо на псевдо BabyDoc настільки захопилася Україною, що планує залишитись тут навіть після війни.
Українські удари по сухопутному коридору до Криму мають накопичуватьний ефект, який у перспективі значно погіршить ситуацію для окупантів.
Командир відділення управління
від 23000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Дешифрувальник розвідувальних матеріалів БПЛА
від 50000 до 120000 грн
Миколаїв
79-та окрема десантно-штурмова Таврійська бригада
Гранатометник відділення морської піхоти
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…