ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українські воїни не лише обороняються, а й активно контратакують противника — Олександр Сирський

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 6 Лютого 2026, 12:42
Генерал Олександр Сирській на тлі прапорів
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський під час зустрічі з журналістами 6 лютого 2026 року. Фото зі сторінки Головнокомандувача ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський зустрівся 6 лютого з українськими та іноземними журналістами.

Про це він написав на своїй сторінці.

«Попри складну ситуацію на фронті та постійну роботу на найгарячіших ділянках, приділяємо увагу взаємодії з медіа.

Противник веде активну інформаційну війну, тому об’єктивне інформування суспільства, як в Україні, так і за кордоном — є вкрай важливим», — зауважив Олександр Сирський.

Він детально поінформував про оперативну обстановку на основних напрямках.

«Українські воїни не лише ведуть оборонну операцію, а й активно контратакують противника. Кожне четверте бойове зіткнення — це дії наших підрозділів у наступі», — розповів Олександр Сирський.

Також Головнокомандувач ЗСУ розповів про посилення системи протиповітряної оборони та всіх її складових, взаємодію з партнерами щодо постачання зенітних ракет, розвиток вітчизняних розробок і масштабування підрозділів з дронами-перехоплювачами.

Також Олександр Сирський розповів про результати корпусної реформи, подальший розвиток штурмових військ та кіберсил.

Окремо Головнокомандувач ЗСУ зупинився на питаннях розвитку медичних сил, бо від їх спроможностей безпосередньо залежить найцінніше — життя українських воїнів.

За словами Олександра Сирського, у пріоритеті подальше технологічне нарощування всіх родів і видів військ.

«Маємо виграти битву технологій. Штучний інтелект, машинний зір, автоматизоване донаведення на цілі, наземні роботизовані комплекси — ці напрями системно розвиваються та масштабуються», — зауважив Олександр Сирський.

Він подякував журналістам за об’єктивне висвітлення складних тем, оперативну взаємодію та підтримку українських воїнів, які сьогодні знищують російського окупанта на фронті.

Як повідомляла АрміяInform, Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заслухав доповіді начальників навчальних центрів щодо реалізації програми адаптації новобранців на полігонах, організації повітряного прикриття місць підготовки, будівництво й обладнання укриттів.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Є відчутні результати» — Президент заявив про суттєві успіхи Сил оборони за минулу зиму
«Є відчутні результати» — Президент заявив про суттєві успіхи Сил оборони за минулу зиму

Президент України Володимир Зеленський заявив про відчутні результати Сил оборони у протистоянні російській військовій агресії протягом минулої зими.

Евакуація з поля бою на НРК: бійці «Спартану» врятували на Покровському напрямку поранених побратимів
Евакуація з поля бою на НРК: бійці «Спартану» врятували на Покровському напрямку поранених побратимів

Бригада «Спартан» успішно евакуювала з поля бою на Покровському напрямку поранених бійців, використавши для цього наземний роботизований комплекс, який займався

Окупанти за добу 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Окупанти за добу 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби між Силами оборони України та російськими загарбниками відбулося 42 бойових зіткнення.

«Шанси на виживання вкрай низькі» — пілоти 66 ОМБр викурюють окупантів з укриттів
«Шанси на виживання вкрай низькі» — пілоти 66 ОМБр викурюють окупантів з укриттів

У 66 окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго демонструють, чому ворожим штурмовикам не варто «гратись у хованки» з її пілотами БПЛА.

За останній тиждень «Альфа» СБУ знищила понад 1600 російських штурмовиків
За останній тиждень «Альфа» СБУ знищила понад 1600 російських штурмовиків

Лише за останній тиждень оператори безпілотних систем Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України вполювали на фронті понад 1600 російських окупантів.

Бійці бригади «Хижак» нищать ворожі дрони зі стрілецької зброї, мов комах
Бійці бригади «Хижак» нищать ворожі дрони зі стрілецької зброї, мов комах

Мобільні вогневі групи бригади «Хижак», які працюють на Костянтинівському напрямку, примудряються знищувати російські безпілотники навіть зі звичайної стрілецьк

ВАКАНСІЇ
Водій-механік

Львів

Військова частина А2678

Оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Командир міномета 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівське, Сумська область

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Кінолог

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Електрик-моторист, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

--- ---