ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Спробували прорватися на техніці — росіяни влаштували невдалий бронештурм

Відео Новини
1 Лютого 2026, 11:17
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Людські фігури бігуть дорогою серед кущів
Ворожий десант розбігається після ударів по техніці. Скрін з відео 225-го полку з Гуляйпільського напрямку

Бійці 225-го штурмового полку відбила першу у цьому році атаку ворога з залученням техніки.

Відео бойової роботи було оприлюднене 1 лютого на каналі полку.

«Дві бойові броньовані машини з 14 десантниками на борту намагались скористатись туманом і здійснити атаку. Наша піхота прийняла бій за підтримки FPV-дронів.

Перше ураження російського панцерника відбулось дроном у момент висадки десанту, що змусило піхоту перейти від наступальних дій до оборони.

За годину бою обидві ББМ були знищені, десант ліквідований у стрілецькому бою з піхотою, а також за підтримки дронів і артилерії полку та інших підрозділів Сил оборони України», — сказано у повідомленні 225-го полку.

Як повідомляла АрміяInform, оператори безпілотних систем 225-го штурмового полку загнали розгублених російських окупантів у дренажні труби та ліквідували їх одного за одним.


ППО продовжує горіти: Lasar’s Group повідомили деталі знищення ворожих «Бук-М3» та С-300В
ППО продовжує горіти: Lasar’s Group повідомили деталі знищення ворожих «Бук-М3» та С-300В

У кінці червня окремий загін спеціального призначення Lasar’s Group НГУ завдав уразив ворожі «Бук-М3» та С-300.

«Благодійна» вечірка від фсб: СБУ запобігла масовому вбивству українських військових
«Благодійна» вечірка від фсб: СБУ запобігла масовому вбивству українських військових

СБУ затримала агентів фсб, які намагалися ліквідувати декілька десятків українських військових, організувавши для них «благодійну» вечірку.

Уражено експортний термінал у Ростовській області, ретранслятор управління ударними БПЛА та автомобільний міст
Уражено експортний термінал у Ростовській області, ретранслятор управління ударними БПЛА та автомобільний міст

У ніч на 27 липня 2026 року в межах зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора було завдано низку ударів по ворожих цілях.

Дрони «Гарту» знищили ворожу гармату та паливний склад у лісосмузі на Південно-Слобожанському напрямку
Дрони «Гарту» знищили ворожу гармату та паливний склад у лісосмузі на Південно-Слобожанському напрямку

На Південно-Слобожанському напрямку оператори безпілотних систем виявили та уразили замасковану в лісосмузі ворожу гармату та склад ПММ ворога.

ВАКАНСІЇ
Olx ВОДІЙ-КРАНІВНИК військова частина А1836

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв Жовтневий, Миколаївська область

RobotaUa Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

RobotaUa Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

RobotaUa Водій

від 50000 до 120000 грн

Київ

Військова частина А7039

WorkUa Кухар, військовослужбовець (за контрактом у ЗСУ)

від 50100 до 190100 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

WorkUa Водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ