ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Протягом минулої доби зафіксовано 117 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 29 Січня 2026, 8:17
Веде вогонь РСЗВ
Ілюстративне фото

Найбільше ворог атакував на Покровському (22) та Північно-Слобожанському і Курському (15) напрямках. Українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат.

Оперативну інформацію станом на 8:00 29 січня оприлюднив Генеральний штаб ЗСУ.

За уточненою інформацією, вчора противник завдав одного ракетного удару, застосувавши одну ракету, 77 авіаційних ударів, скинув 223 керовані авіабомби. Крім того, застосував 6757 дронів-камікадзе та здійснив 3840 обстрілів населених пунктів і позицій наших військ, зокрема 79 — із реактивних систем залпового вогню.

Агресор завдавав авіаударів, зокрема по районах населених пунктів Гаврилівка Дніпропетровської області; Тернувате, Залізничне, Верхня Терса, Воздвижівка, Барвінівка, Долинка, Чарівне, Копані, Терсянка Запорізької області.

За минулу добу ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили одну гармату на вогневій позиції та чотири пункти управління БПЛА російських загарбників.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби наші воїни відбили 15 атак окупантів, противник здійснив 102 обстріли, в тому числі 11 — з реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку ворог 14 разів намагався прорвати оборонні рубежі наших захисників, у районах населених пунктів Вовчанськ, Стариця, Приліпка, та у бік Обухівки, Зеленого, Вовчанських Хуторів, Колодязного й Кутьківки.

На Куп’янському напрямку вчора відбулось дві ворожі атаки. Наші оборонці відбили штурмові дії противника в бік Радьківки та Піщаного.

На Лиманському напрямку ворог провів сім атак. Намагався вклинитися в нашу оборону в районі Мирного та у напрямках Лимана, Дробишевого й Ставок.

На Слов’янському напрямку протягом вчорашньої доби наші захисники зупинили шість спроб окупантів просунутись вперед в районах Ямполя, Свято-Покровського та у бік Рай-Олександрівки.

На Краматорському напрямку ворог наступальних дій не проводив.

На Костянтинівському напрямку ворог здійснив дев’ять атак поблизу населених пунктів Костянтинівка, Предтечине, Плещіївка, Софіївка та в бік Новопавлівки.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 22 штурмові дії агресора поблизу населених пунктів Родинське, Покровськ, Мирноград, Котлине, Молодецьке, Філія, Дачне.

На Олександрівському напрямку противник протягом минулого дня здійснив дві атаки у бік Єгорівки.

На Гуляйпільському напрямку відбулося 12 атак окупантів — у районі Гуляйполя, Мирного та в бік Добропілля.

На Оріхівському напрямку наші захисники відбили дві атаки противника у районі Степногірська та в бік Приморського.

На Придніпровському напрямку ворог минулої доби провів одну невдалу наступальну дію.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

«Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога у тилу.

Приєднуйтесь до Сил оборони! Разом переможемо! Слава Україні!» — сказано в повідомленні Генштабу ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, ворог втратив понад 800 солдатів, 2 системи ППО та літак.

 

Читайте нас у Facebook
Майно не довезли: десантники зупинили ворожу техніку і знищили гармату
Майно не довезли: десантники зупинили ворожу техніку і знищили гармату

Воїни 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади зривають логістику окупантів та знищують артилерію у ворожому тилу на Словʼянському напрямку.

«Грошей відклали, але не на безкінечну війну»: Президент заявив про проблеми російської нафтової галузі
«Грошей відклали, але не на безкінечну війну»: Президент заявив про проблеми російської нафтової галузі

Російська нафтова галузь продовжує втрачати обсяги — нафтопереробка у рф скоротилася на 10%, а компанії зупиняють свердловини.

Спроба киянина незаконного перетину кордону закінчилася трагедією
Спроба киянина незаконного перетину кордону закінчилася трагедією

У Карпатах виявили тіло військовозобов’язаного чоловіка, який намагався незаконно потрапити до Румунії.

«Кров війни» — Lasar’s Group показали полювання на російську логістику за десятки кілометрів від фронту
«Кров війни» — Lasar’s Group показали полювання на російську логістику за десятки кілометрів від фронту

Спецпідрозділ БпАК Lasar’s Group НГУ показав кадри знищення російської логістики.

Повний кавалер ордена Богдана Хмельницького — 30 бригаду очолив підполковник Євген Кочервей
Повний кавалер ордена Богдана Хмельницького — 30 бригаду очолив підполковник Євген Кочервей

У 30 окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького змінився командир — бригаду очолив підполковник Євген Кочервей.

«Шукала легкі гроші»: агентка фсб, яка наводила ракети на Чернігів, отримала 15 років тюрми
«Шукала легкі гроші»: агентка фсб, яка наводила ракети на Чернігів, отримала 15 років тюрми

У Чернігові до 15 років ув’язнення засудили агентку фсб, яка коригувала російські удари по місту та готувала нову атаку.

ВАКАНСІЇ
Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

Бойовий медик у Стрий

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Водолаз, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

--- ---