ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До суду скерований обвинувальний акт очільнику російської ПАТ «Об’єднана авіабудівна корпорація» 

Новини
26 Січня 2026, 14:01
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
колаж
Колаж Офісу Генпрокурора

Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт щодо громадянина російської федерації — керівника одного з найбільших авіабудівних підприємств країни-агресора, яке безпосередньо працює на забезпечення її збройних сил.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Слідством встановлено, що з 2022 року очільник ПАТ «Об’єднана авіабудівна корпорація», що входить до структури державної корпорації «Ростех», забезпечував безперебійну роботу оборонного авіавиробництва та сприяв реалізації державної політики рф у сфері військово-промислового комплексу.

Під його керівництвом підприємство здійснювало виробництво, ремонт і модернізацію військової та спеціальної авіаційної техніки, яку збройні сили російської федерації систематично застосовують під час повномасштабної агресії проти України.

Йдеться, зокрема, про бойові та стратегічні літаки типів Су, МіГ, Ту, Іл, а також іншу авіаційну техніку військового призначення, які завдають ракетно-бомбових ударів по території України.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 КК України.

В Офісі Генерального прокурора наголошують: відповідальність за злочини проти України нестимуть не лише військові злочинці на полі бою, а й ті, хто організовує, забезпечує та підтримує воєнну машину держави-агресора.

Як повідомляла АрміяInform, прокурори Офісу Генерального прокурора повідомили про підозру генеральному директору ПАТ «КАМАЗ».


Олександр Сирський: ЗСУ досягли переваги над ворогом у застосуванні FPV-дронів
Олександр Сирський: ЗСУ досягли переваги над ворогом у застосуванні FPV-дронів

Українські безпілотники дедалі відчутніше змінюють ситуацію на фронті та завдають ударів не лише по передовій, а й у глибокому тилу російських військ.

Авіаудар росіян по Харківщині: загинула жінка, ще четверо людей постраждали
Авіаудар росіян по Харківщині: загинула жінка, ще четверо людей постраждали

Вранці 14 липня окупанти скерували керовану авіацію по населеному пункту Дергачівської громади.

«Ну і хто кого задавив?»: ВМС показали знищений «Ізумруд», який у 2018 році таранив український буксир
«Ну і хто кого задавив?»: ВМС показали знищений «Ізумруд», який у 2018 році таранив український буксир

Військово-морські сили ЗСУ оприлюднили супутникові знімки російського сторожового корабля «Ізумруд», ураженого біля причалу в тимчасово окупованому Криму.

Допомагав росіянам вести космічну розвідку проти ЗСУ: у Харкові до 10 років засудили директора компанії
Допомагав росіянам вести космічну розвідку проти ЗСУ: у Харкові до 10 років засудили директора компанії

49-річний підприємець із Харкова, який співпрацював з військово-космічним сектором рф і допомагав здійснювати супутникову розвідку, опиниться за ґратами.

ВАКАНСІЇ
Olx Офіцер інформаційно-аналітичної групи

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

WorkUa Старший оператор БПЛА (мікро, міні, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

RobotaUa Стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Геодезист

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

WorkUa Діловод (контрактна служба, ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Olx Стрілець – снайпер 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область