ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Письменник Андрій Любка мобілізувався до ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Січня 2026, 8:52
Письменник Андрій Любка
Андрій Любка приєднався до ЗСУ.

Письменник і волонтер Андрій Любка повідомив про рішення мобілізуватися до лав Збройних Сил України.

Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці.

Андрій Любка розповів, що рішення мобілізуватися він ухвалив торік у жовтні, після цього обрав собі підрозділ, закінчив усі важливі справи й фіналізував робочі проєкти, а тепер вирушає на БЗВП.

«Війна триває, і настав час рухатися далі — бути не тільки для ЗСУ, але і в ЗСУ. Якщо хочемо вистояти і перемогти, то служити мають усі — безвідносно до того, наскільки корисними ми були в тилу. Настала моя черга — і це по-чесному», — написав він.

Андрій Любка опублікував фото з автомобілем, який він передає на ЗСУ і який, за його словами, «крайнє в його волонтерській діяльності».

«Це 415-та куплена мною автівка — солідний результат для нашої волонтерської команди, яка протягом років вторгнення купувала, ремонтувала і відганяла на фронт машини для наших воїнів», — написав Андрій Любка.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Смертельні обійми на колінах: дронарі знищують живу силу та автотранспорт противника
Смертельні обійми на колінах: дронарі знищують живу силу та автотранспорт противника

Оператори батальйону Signum 53-ї бригади знищили окупантів, які намагалися доїхати на позиції українською землею.

«Противник масштабує свої засоби такого типу»: на Куп’янському напрямку побільшало ворожих дронів-бомберів та НРК
«Противник масштабує свої засоби такого типу»: на Куп’янському напрямку побільшало ворожих дронів-бомберів та НРК

Армія рф активно переймає досвід Сил оборони України. Серед запозичених ворогом ідей — застосування наземних роботизованих комплексів та важких БПЛА-бомберів.

Підозру отримав охоронець, який катував українських військовополонених у Курському СІЗО
Підозру отримав охоронець, який катував українських військовополонених у Курському СІЗО

Упродовж 2022–2024 років він неодноразово бив полонених руками, ногами та гумовою киянкою по різних частинах тіла, зокрема по паху.

«У них є „гра в хокеїста“» і плащі замість мотоциклів»: росіяни кладуть за одне село тисячі штурмовиків
«У них є „гра в хокеїста“» і плащі замість мотоциклів»: росіяни кладуть за одне село тисячі штурмовиків

На Покровському напрямку через погодні умови росіяни повністю відмовилися від застосування будь-якої техніки й женуть вперед виключно піхоту.

Наводила російські КАБи на оборонців Слов’янська: СБУ затримала коригувальницю
Наводила російські КАБи на оборонців Слов’янська: СБУ затримала коригувальницю

СБУ затримала жінку на Донеччині, яка передавала рашистам координати для ударів по Слов’янську керованими авіабомбами.

«Це помста» — пілотеса FPV-дронів знайшла спосіб відплатити окупантам
«Це помста» — пілотеса FPV-дронів знайшла спосіб відплатити окупантам

Даша — пілот FPV-дронів з позивним «Мідзукі», проходить службу в 113-й окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ.

ВАКАНСІЇ
Водій автомобільної групи

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Начальник виробничого відділення

від 32000 до 33000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Стрілець

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Радіотелефоніст 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Кухар, військовослужбовець (за контрактом у ЗСУ)

від 50100 до 190100 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Водій ББА

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

--- ---