ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Бахали туди… як феєрверк споглядали»: росіяни розміщують артилерію в житлових районах

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Січня 2026, 14:04
Колаж ГУР перехоплення
Перехоплення демонструє повну зневагу до життя і здоров’я особового складу російської армії. Колаж АрміяInform

У черговому перехопленні воєнної розвідки — свідчення мешканки бєлгородської області рф про розташування реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» безпосередньо поблизу житлових будинків.

Про це свідчить нове радіоперехоплення, оприлюднене Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.

«Наші бахали туди — на писарівку. Близько 10 годин. Градами. Я у вікно це, визирнула, такі ото смуги, червоні ці самі. Як феєрверк споглядали», — розповідає місцева жителька.

Російські військові пояснюють небезпечне розташування озброєння небажанням «заїжджати в бруд» на бойових машинах.

«А їм говорити, на мою думку, пофігу, де та найнормальніша позиція. Щоб у грязь самим не з’їжджати, там і лупанули, напевно», — бідкається жінка.

Подібні дії російських військ створюють пряму загрозу насамперед для власного цивільного населення. Водночас Сили оборони України роблять усе можливе для мінімізації жертв серед мирних мешканців — навіть на території держави-агресора.

Як повідомляла АрміяInform, на території бєлгородської області рф тривають бойові дії, які призводять до загибелі та зникнення безвісти російських військовослужбовців.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Є відчутні результати» — Президент заявив про суттєві успіхи Сил оборони за минулу зиму
«Є відчутні результати» — Президент заявив про суттєві успіхи Сил оборони за минулу зиму

Президент України Володимир Зеленський заявив про відчутні результати Сил оборони у протистоянні російській військовій агресії протягом минулої зими.

Евакуація з поля бою на НРК: бійці «Спартану» врятували на Покровському напрямку поранених побратимів
Евакуація з поля бою на НРК: бійці «Спартану» врятували на Покровському напрямку поранених побратимів

Бригада «Спартан» успішно евакуювала з поля бою на Покровському напрямку поранених бійців, використавши для цього наземний роботизований комплекс, який займався

Окупанти за добу 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Окупанти за добу 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби між Силами оборони України та російськими загарбниками відбулося 42 бойових зіткнення.

«Шанси на виживання вкрай низькі» — пілоти 66 ОМБр викурюють окупантів з укриттів
«Шанси на виживання вкрай низькі» — пілоти 66 ОМБр викурюють окупантів з укриттів

У 66 окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго демонструють, чому ворожим штурмовикам не варто «гратись у хованки» з її пілотами БПЛА.

За останній тиждень «Альфа» СБУ знищила понад 1600 російських штурмовиків
За останній тиждень «Альфа» СБУ знищила понад 1600 російських штурмовиків

Лише за останній тиждень оператори безпілотних систем Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України вполювали на фронті понад 1600 російських окупантів.

Бійці бригади «Хижак» нищать ворожі дрони зі стрілецької зброї, мов комах
Бійці бригади «Хижак» нищать ворожі дрони зі стрілецької зброї, мов комах

Мобільні вогневі групи бригади «Хижак», які працюють на Костянтинівському напрямку, примудряються знищувати російські безпілотники навіть зі звичайної стрілецьк

ВАКАНСІЇ
Монтажник

від 20500 до 55000 грн

Вся Україна

Військова частина Т0950

Водій-заправник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Номер обслуги самохідної гармати в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Водій

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Начальник ремонтної майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор БпЛА (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

--- ---