Чоловік свідомо перешкоджав законній діяльності Збройних Сил України, діючи в кінцевому підсумку на користь держави-агресорки російської федерації. За це суд призначив громадянину України 5 років…
Після успішної атаки українських підводних морських дронів на російську субмарину в Новоросійську росіяни намагаються вдосконалити систему захисту пунктів постійного базування свого Чорноморського флоту.
Однак зробити це ворогу не вдається, адже нічого принципово нового вони вигадати вже не можуть.
Про це у прямому ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів речник Військово-Морських Сил ЗСУ Дмитро Плетенчук.
— Насправді важко щось нове вигадати. Ми вже бачили все, починаючи від намальованих на причалі підводних човнів і закінчуючи боновими загородженнями. Насправді цей кейс дуже цікавий тим, що пункт базування дійсно обладнаний різноманітними засобами викриття підводної і надводної обстановки.
Як взагалі вдалося туди пройти таким апаратом — це, скажімо так, «завдання із зірочкою» дуже великою. Ще й вибірково уразити конкретні цілі. Тому що ви бачите на шляху слідування, там були інші цілі, але вона (субмарина — ред.) була обрана не випадково, тому що підводні човни є найскладнішими цілями, — сказав він.
Після успішної української атаки росіяни намагаються вигадати нові додаткові способи захистити свої військові кораблі в пунктах постійного базування, однак нічого принципово нового запропонувати не можуть.
— Звісно, після цього там у них була внутрішня робота, так би мовити, щодо цього інциденту. Але сказати, що якось кардинально щось змінилося, я наразі не можу. Тому що те, що можна було там застосувати, вони вже давно застосували, — наголосив Дмитро Плетенчук.
Раніше АрміяInform повідомляла, що виходів надводних бойових кораблів та підводних човнів Чорноморського флоту рф за межі пунктів базування не спостерігається.
@armyinformcomua
Пентагон надав американському підрозділу бельгійського виробника зброї Fabrique Nationale контракт на подальшу розробку 30 мм пускової установки.
Із них майже 300 будинків — у Києві, та понад 100 — у Київській області. Загальна сума фінансування — понад 107 млн грн.
Викрили 35-річного місцевого мешканця, який поставив на потік незаконне «вирішення питань» з оформлення фіктивної інвалідності.
В цілому нордичні та балтійські країни цього року спрямують більше 12 мільярдів євро на підтримку України, з яких близько мільярда — на енергетичну підтримку.
Про службу, війну, вплив батька розповів Євгеній Громадський, позивний Гром, офіцер Національної гвардії України та Герой України.
Кабмін ухвалив постанову, якою остаточно врегулював питання передачі непрофільних повноважень Міноборони до Мінекономіки.
Гранатометник 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Бухгалтер, військовослужбовець
від 21000 до 121000 грн
Вся Україна
1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ
Водій кат. С, D, Е, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Вся Україна
Третя окрема штурмова бригада ЗСУ
Чоловік свідомо перешкоджав законній діяльності Збройних Сил України, діючи в кінцевому підсумку на користь держави-агресорки російської федерації. За це суд призначив громадянину України 5 років…