ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Понад пів сотні атак поблизу Покровська: Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на фронті

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Січня 2026, 16:21

Від початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень.

Оперативну інформацію станом на 16:00 7 січня оприлюднив Генеральний штаб ЗСУ.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські воїни відбили три штурмові дії окупантів. Крім того, ворог здійснив 39 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів, зокрема два — з реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили шість атак ворожих військ, ще чотири зіткнення тривають. Ворог намагається просунутися в районах населених пунктів Вовчанські Хутори, Вовчанськ, Стариця, Зелене, Тихе та в бік населених пунктів Вільча й Тернова.

На Куп’янському напрямку противник вісім разів намагався йти вперед на позиції наших військ в районах населених пунктів Степова Новоселівка, Піщане, Борівська Андріївка та в бік Нової Кругляківки й Куп’янська. Наразі точиться два боєзіткнення.

На Лиманському напрямку загарбницька армія здійснила 12 атак на позиції українських підрозділів поблизу населених пунктів Новоєгорівка, Нововодяне, Дерилове, Колодязі, Зарічне, Мирне та Шандриголове. Три бойові зіткнення тривають.

На Слов’янському напрямку на даний час наступальних дій ворога не зафіксовано.

На Краматорському напрямку противник зробив дев’ять спроб прорвати оборону наших захисників в районах, Васюківки, Міньківки, Часового Яру та у бік Бондарного, наразі точиться бій.

На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 14 штурмових дій у районах населених пунктів Костянтинівка, Олександро-Шультине, Клебан-Бик, Яблунівка, Русин Яр та в бік Софіївки. Два бойові зіткнення досі тривають.

На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 52 спроби потіснити наших захисників із займаних позицій в районах населених пунктів Шахове, Никанорівка, Федорівка, Дорожнє, Родинське, Мирноград, Покровськ, Удачне, Молодецьке та у бік Новопавлівки й Філії. Сили оборони стримують натиск і відбили вже 44 атаки противника, шість боєзіткнень ще тривають.

На Олександрівському напрямку ворог намагається прорвати оборону наших захисників у районах населених пунктів Зелений Гай, Олександроград, Січневе, Степове, Вишневе, Вербове, Красногірське, Рибне та Єгорівка. Наші воїни відбили 19 ворожих штурмів, ще п’ять боєзіткнень тривають.

На Гуляйпільському напрямку відбулись 24 бойові зіткнення в районах населених пунктів Добропілля, Солодке, Варварівка, Зелене, Гуляйполе та Білогір’я. П’ять бойових зіткнень тривають.

На Оріхівському напрямку ворог здійснив три атаки в бік Степногірська.

На Придніпровському напрямку противник двічі марно намагався наблизитись до наших захисників у районі Антонівського мосту.

На решті напрямків — без особливих змін.

Сьогодні від вогню ворожої артилерії постраждали громади прикордонних населених пунктів, зокрема Клюси, Хрінівка, Архипівка Чернігівської області; Уланове, Студенок, Безсалівка, Рижівка Сумської області.

Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони уразили нафтобазу в Бєлгородській області рф та склад МТЗ.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Вершники без голови: наші пілоти вполювали двох російських штурмовиків на конях
Вершники без голови: наші пілоти вполювали двох російських штурмовиків на конях

Українські пілоти FPV-дронів примусили росіян спішитися, а потім знищили так, щоб коні не постраждали.

Військові музиканти встановили два рекорди з виконання Бетховена
Військові музиканти встановили два рекорди з виконання Бетховена

Керівниця Національного Реєстру Рекордів Лана Вєтрова офіційно вручила відповідні сертифікати Національному президентському оркестру.  

Перший вихід «мільйонерів»: як контрактники «18-24» дали бій ворогу
Перший вихід «мільйонерів»: як контрактники «18-24» дали бій ворогу

Розвідгрупа 93-ї бригади, що складалася з військових категорії «18-24», отримала перше завдання: завадити танковому прориву росіян.

Збили першого «Шахеда-матку»: російський ударний дрон не доніс на собі 2 FPV-дрони
Збили першого «Шахеда-матку»: російський ударний дрон не доніс на собі 2 FPV-дрони

Пілоти антишахедного батальйону Darknode 412-ї бригади безпілотних систем Nemesis збили нову ворожу ціль.

Попив водички перед смертю: російський штурмовик не зміг втекти від колодязя
Попив водички перед смертю: російський штурмовик не зміг втекти від колодязя

Пілоти 95-ї десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗСУ показали підбірку ворожої піхоти та техніки на Олександрівському напрямку.

«Дідівські антени потребують більшої висоти»: відключення «Старлінк» обірвало зв’язок ворожого війська
«Дідівські антени потребують більшої висоти»: відключення «Старлінк» обірвало зв’язок ворожого війська

Позбавлення російських окупантів змоги користуватися терміналами Starlink змусило їх повернутися до застарілих і значно менш ефективних технічних рішень.

ВАКАНСІЇ
Начальник відділу (пожежної обслуги)

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Командир взводу/відділення / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

Бухгалтер у ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Водолаз, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

Оператор БПЛА (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Оператор радіоелектронної розвідки

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

121 окрема бригада територіальної оборони

--- ---