Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…
У ніч на 5 січня під ударом росіян опинився Чернігів, протягом попередньої доби ворог атакував райони.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
У Чернігові вночі прогриміла серія вибухів. Попередньо, комбінований удар з різних видів зброї.
Були влучання на різних локаціях: гаражний кооператив, одна з установ освітньої сфери, приватні будинки. На місцях влучань працювали вогнеборці.
Учора вранці в селищі Чернігівського району було влучання ударного БПЛА по території підприємства, що виробляє харчові продукти. Пошкоджений ангар. В іншому селі через дронову атаку пошкоджена адмінбудівля й господарчі приміщення.
Вдень FPV-дрони вдарили по сільгосппідприємству в Семенівці. Пошкоджена адмінбудівля й вантажівка. Через влучання по іншому виробництву пошкоджена покрівля складу.
Пізно ввечері в Сновську щонайменше 4 ударні дрони атакували продовольчий бізнес. Загорівся склад й адмінбудівля. Пожежу загасили.
У Ніжинському районі 15 ударних дронів вдарили по підприємству критичної інфраструктури. Один вибух — на території фермерського господарства. Пошкоджена техніка.
Також на території сусідньої області було влучання по енергообʼєкту — без світла деякі абоненти в Чернігівському районі. Енергетики вже працюють над відновленням.
Як повідомляла АрміяInform, Славутич залишився без електропостачання внаслідок ворожої атаки.
Сили оборони уразили підприємство з виробництва складових частин високоточного озброєння «Мічурінський завод «Прогресс» у Тамбовській області рф.
Російський концерн «Уралвагонзавод», який випускає озброєння для армії держави-агресора, перейменував свою бойову машину «Термінатор» на «Спірідон».
Сили безпілотних систем ЗСУ уразили вже 20-й за останні 33 дні об’єкт нафтопереробної інфраструктури рф у Санкт-Петербурзі.
Міністерство оборони України в межах проєкту «Гід із соцзабезпечення» пояснює, які документи оформлюють військовослужбовцю, що зазнав поранення.
Абсолютно не здатний воювати окупант, який без сторонньої допомоги не може навіть іти, став свідком удару українського дрона по своїм «цілим» колегам.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у ніч на 3 червня українські захисники вразили важливі об’єкти на території росії.
Водій відділення морської піхоти (категорія B, C)
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Водій – слюсар, електрик військова служба за контрактом ЗСУ
від 20000 грн
Запоріжжя
Заводський РТЦК та СП
Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…