ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Київ та область, Сумщина, Одещина, Хмельниччина: наслідки російської атаки по регіонах

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Грудня 2025, 11:29
Наслідки ворожих атак 23 грудня 2025 року. Фото Офісу Генпрокурора

Ворог масовано атакує Україну, внаслідок чого є загиблі та постраждалі, пошкоджено інфрастурктуру.

Про це повідомив 23 грудня Офіс Генерального прокурора.

У ніч проти 23 грудня та вранці російська армія атакувала Україну ракетами та ударними безпілотниками.

На місцях працюють медики та рятувальники. Прокурори спільно з правоохоронцями фіксують наслідки та документують воєнні злочини рф за ст. 438 КК України.

Київщина

У Вишгородському районі внаслідок атаки виникла пожежа приватного житлового будинку. Загинула жінка. Троє людей зазнали осколкових поранень, серед них — неповнолітня.

В Обухівському районі пошкоджено два приватні житлові будинки: вибито вікна, зруйновано фасади та покрівлі.

Київ

Внаслідок атаки безпілотниках летальних апаратів на Київ пошкоджено 5-поверховий житловий будинок у Святошинському районі столиці.

Постраждали троє людей: 16-річна дівчина з множинними осколковими пораненнями доставлена до лікарні, ще двом постраждалим допомогу надали на місці.

Ще одна жінка, яка неподалік йшла вулицею, дістала осколкові поранення голови. Вона госпіталізована до лікарні та перебуває в тяжкому стані.

Одещина

Місто та область зс рф атакували ударними безпілотниками об’єкти критичної інфраструктури.

Потерпілого в Одесі госпіталізували до лікарні. В області пошкоджено складське приміщення з добривами.

Сумська область

Ворог атакував область 10 некерованими авіаційними ракетами, 8 БПЛА типу «Герань-2», 1 БПЛА типу «Молнія», 14 FPV-дронами та артилерією.

У Сумському районі пошкоджено 5 приватних домоволодінь, лінії електропередач та залізничну інфраструктуру.

У Шосткинському районі пошкоджено об’єкти критичної інфраструктури та житлові будинки.

Хмельницька область

Вранці 23 грудня ворог застосував ракети та БПЛА. У місті Шепетівка внаслідок падіння уламків ракети на власному подвір’ї загинув чоловік.

Також у місті пошкоджено вікна в багатоквартирних житлових будинках та в одному з корпусів медичного закладу.

Внаслідок ударів БПЛА у місті Хмельницький та Шепетівському районі пошкоджено об’єкти критичної інфраструктури.

Пошкоджено приватні житлові будинки у Хмельницькому районі.

Чернігівська область

Війська рф завдали численних ударів БПЛА по енергетичних об’єктах та об’єктах критичної інфраструктури Новгород-Сіверського й Прилуцького районів. Без електропостачання досі залишається низка населених пунктів.

Також унаслідок ворожої атаки в місті Прилуки та Прилуцькому районі пошкоджено приміщення фермерського господарства, сільськогосподарську техніку, автопарк з транспортними засобами.

Інформація щодо пошкоджень уточнюється.

Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 23 грудня загалом під російським ударом перебували щонайменше 13 областей України.

Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Оператор засобів РЕБ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Кінолог

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Біляївка

Державна прикордонна служба України

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Стpілець-регулювальник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Бухгалтер із заробітної плати (військовий)

від 26000 до 26000 грн

Кременчук

Військова частина А1111

--- ---