ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Окупанти кинули в бій кавалерію — наші пілоти вполювали російських вершників

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Грудня 2025, 14:53
Назад в минуле. Окупанти застосовують історичну тактику пересування. Скрін з відео 92-ї бригади

Оператори дронів 5-го батальйону 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка помітили двох загарбників, що верхи їхали в бік наших позицій.

Відео було оприлюднене 22 грудня на каналі бригади.

Після удару дрона перший вершник був уражений, другий хотів втекти, але кінь його скинув.

«російські окупанти так швидко втрачають техніку під час своїх «мʼясних» штурмів, що змушені пересуватися на конях. Але навіть це їм не допомагає — оператори дронів 5-го штурмового батальйону мінусують ворога, щойно бачать ціль», — прокоментували відео в бригаді.

Як повідомляла АрміяInform, оператори БПЛА батальйону безпілотних систем 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка показали підбірку уражень ворожого особового складу та техніки.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform та на сторінку в інстаграмі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Позбавили спочатку штанів, а потім життя — російський штурмовик потребував двох дронів

Позбавили спочатку штанів, а потім життя — російський штурмовик потребував двох дронів

Бійці батальйону безпілотних систем 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка показали знищення кількох окупантів.

«Нас чують за п’ять кілометрів»: досвідчений водій бронетехніки — про виклики епохи FPV-дронів

«Нас чують за п’ять кілометрів»: досвідчений водій бронетехніки — про виклики епохи FPV-дронів

Олександру Валентиновичу — 57. У підрозділі його кличуть «Дід»: за плечима — шестеро онуків, десятки років за важелями бронетехніки і війна, яка змусила змінити роль, але не зламала мотивацію.

Сили оборони атакували нафтовий термінал рф, склад боєприпасів та місце зберігання БПЛА

Сили оборони атакували нафтовий термінал рф, склад боєприпасів та місце зберігання БПЛА

Підрозділи Сил оборони України уразили російський нафтовий термінал «Таманьнєфтєгаз», склад боєприпасів та місце зберігання, підготовки й запуску ударних БПЛА.

Збив гелікоптер із Javelin: історія морпіха «Маяка»

Збив гелікоптер із Javelin: історія морпіха «Маяка»

Євгеній Шабло з 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського — перший, кому вдалося збити з ПТРК Javelin ворожий гелікоптер Ка-52.

Кинув зброю, але без поваги — на Півдні уразили неввічливого російського штурмовика

Кинув зброю, але без поваги — на Півдні уразили неввічливого російського штурмовика

Оператори батальйону безпілотних авіаційних комплексів Pentagon 225-го штурмового полку на Запорізькому напрямку ліквідували окупанта, який кидався зброєю.

Вийшла нова версія Армія+ із цифровим посвідченням захисника і захисниці — Міноборони

Вийшла нова версія Армія+ із цифровим посвідченням захисника і захисниці — Міноборони

Розширений Армія ID дозволяє підтвердити статус військовослужбовця або військовослужбовиці через захищений QR-код під час перевірок, зокрема на блокпостах.

ВАКАНСІЇ

Командир відділення РЕБ, ВОС 538. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Стрілець

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Артилерист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Медична сестра, фельдшер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Фельдшер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---