У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Пілоти 43-ї механізованої бригади під час відбиття ворожого штурму знищили російський наземний роботизований комплекс, який ворог обладнав одразу кількома засобами РЕБ.
Відео бойової роботи було оприлюднене 22 грудня на каналі 10-го армійського корпусу.
Не дивлячись на антидроновий захист, російський НРК був уражений нашим FPV.
Також була спалена ворожа бронетехніка, а також знищена піхота.
«Продовжуємо всіма силами та засобами завдавати втрат противнику задля нашої Перемоги!
Кожен день наші захисники демонструють мужність, відвагу та стійкість, не даючи ворогу жодного шансу.
Ми стоїмо міцно, об’єднані спільною метою — звільнити нашу землю від окупанта та забезпечити мирне майбутнє для України», — прокоментували відео у корпусі.
Як повідомляла АрміяInform, у 43-й бригаді розповіли, що на Куп’янському напрямку ворог вимушений відійти, і зараз стоїть на позиціях далі, ніж стояв рік тому.
У ніч на 28 червня оператори 1-го центру СБС у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України уразили стратегічний нафтопереробний завод «Славянский».
У ніч на 28 червня підрозділи Сил оборони України вчергове завдали ураження двом нафтопереробним заводам, задіяним у забезпеченні окупаційної армії.
Річка заважає ворогу використовувати НРК, а наші дрони вибивають звичайний транспорт, то ворог залежить від повітряних «мостів».
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…