ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Протягом минулої доби відбулося 235 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Новини
21 Грудня 2025, 8:22
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах 70 авіаційних ударів, скинувши при цьому 166 керованих бомб. Крім цього, здійснив 3609 обстрілів, з них 94 — із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 2833 дрони-камікадзе.

Оперативна інформація станом на 08:00 21 грудня була оприлюднена Генеральним штабом ЗСУ.

Авіаударів зазнали, зокрема, райони населених пунктів Ізюм Харківської області; Дубовики Дніпропетровської області; Преображенка Запорізької області; Снігурівка Миколаївської області.

За минулу добу ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили район зосередження особового складу, озброєння і військової техніки та один інший важливий об’єкт російських загарбників.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося дев’ять бойових зіткнень. Крім того, ворог здійснив 104 обстріли позицій наших військ та населених пунктів, зокрема чотири — із реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили 13 атак противника у районах населених пунктів Сотницький Козачок, Вовчанськ, Приліпка та у бік Ізбицького й Григорівки.

На Куп’янському напрямку відбулося шість атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника у районі Степової Новоселівки та у бік Нової Кругляківки й Піщаного.

На Лиманському напрямку ворог атакував 14 разів, намагаючись просунутися у районах населених пунктів Рідкодуб, Новоєгорівка, Нововодяне, Зарічне, Середнє, Колодязі та у бік населеного пункту Коровин Яр.

На Слов’янському напрямку наші захисники відбили 12 штурмів окупаційних військ поблизу Дронівки, Сіверська, Виїмки та у бік Закітного.

На Краматорському напрямку противник тричі атакував позиції наших оборонців поблизу населених пунктів Васюківка, Оріхово-Василівка та Ступочки.

На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 18 атак в районах населених пунктів Олександро-Шультине, Плещіївка, Яблунівка, Русин Яр та у бік Софіївки.

На Покровському напрямку відбулося 72 бойових зіткнення у районах населених пунктів Никанорівка, Шахове, Мирноград, Родинське, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Новосергіївка, Дачне та у бік Новопавлівки.

На Олександрівському напрямку Сили оборони зупинили 19 спроб ворога прорвати оборонні рубежі у районах населених пунктів Філія, Зелений Гай, Піддубне, Соснівка, Вербове, Степове, Вишневе та Злагода.

На Гуляйпільському напрямку агресор 17 разів намагався йти вперед на позиції наших військ у районах Варварівки, Зеленого та Гуляйполя.

На Оріхівському напрямку наші захисники відбили три атаки противника у районі Щербаків та у бік Приморського.

На Придніпровському напрямку ворог здійснив п’ять безрезультатних спроб наблизитись до позицій українських підрозділів.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

«Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі та техніці й активно підривають наступальний потенціал ворога в тилу.

Приєднуйтеся до Сил оборони! Разом переможемо! Слава Україні!»,  — сказано у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, втрати ворога склали понад 1100 осіб та 2 танки.


«Сховатися не вийде»: дрони «Форпосту» позбавляють ворога можливості вести бойові дії
«Сховатися не вийде»: дрони «Форпосту» позбавляють ворога можливості вести бойові дії

Бійці бригади «Форпост» продовжують методично позбавляти противника будь-яких можливостей для ведення бойових дій.

Спецпризначенці «Альфи» ліквідували за тиждень понад 1500 окупантів
Спецпризначенці «Альфи» ліквідували за тиждень понад 1500 окупантів

Лише за останній тиждень оператори безпілотних систем Служби безпеки України знищили понад 1500 російських загарбників.

Москва палала двічі: Міноборони відзвітувало щодо інтенсивності діпстрайків у червні
Москва палала двічі: Міноборони відзвітувало щодо інтенсивності діпстрайків у червні

Міністерство оборони України відзвітувало щодо далекобійних ударів по військовій та стратегічній інфраструктурі рф у червні.

Згоріли «десятки мільйонів доларів»: бійці ГУР знищили у Криму російський Міг-29 та спецтехніку
Згоріли «десятки мільйонів доларів»: бійці ГУР знищили у Криму російський Міг-29 та спецтехніку

Українські спецпризначенці продовжують нищити авіацію російських загарбників у тимчасово окупованому Криму.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

WorkUa Командир взводу

від 25000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

WorkUa Оператор відділення радіоелектронної боротьби

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Радіотелефоніст (ЗСУ)

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

RobotaUa Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Олександрія

Старобільський РТЦК та СП

Olx Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя, Запорізька область