ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дезертирував з частини і вчиняв підпали залізниці: на Житомирщині чоловік отримав 10 років ув’язнення

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Грудня 2025, 16:48

За доказовою базою Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав російський агент, якого СБУ викрила на підпалах у Житомирській області у вересні 2024 року.

Про це повідомила 16 грудня Служба безпеки України.

Як встановило розслідування, на замовлення ворога фігурант знищував релейні шафи сигнальних установок на магістральних лініях Укрзалізниці.

За допомогою диверсій росіяни сподівалися порушити логістику транспортування залізничних вантажів через північний регіон України.

Слідством з’ясовано, що завдання ворога виконував 35-річний контрактник, який самовільно залишив військову частину ЗСУ і переховувався в Бердичівському районі.

Намагаючись знайти «легкі заробітки» у телеграм-каналах, він потрапив у поле зору російських спецслужбістів.

За обіцянку «швидкого підробітку» від рашистів агент погодився здійснювати підпали критичної інфраструктури у прикордонній області.

Встановлено, що зловмисник спочатку відшукав релейну шафу та погодив її знищення з куратором.

Після цього агент придбав 1,5 літра бензину, а потім велосипедом прибув на «локацію» та підпалив залізничне електрообладнання.

Правоохоронці затримали його по гарячих слідах за місцем проживання, де він намагався сховатися від правосуддя.

Під час обшуку в затриманого вилучено смартфон, на який фіксував свої злочини для «звіту» перед російським спецслужбістом.

За матеріалами СБУ агента визнано винним за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія, вчинена за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану).

З урахуванням співпраці зі слідством, суд призначив йому 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомляла АрміяInform, правоохоронці затримали підпалювачів, які виконували замовлення рф у Харкові та на Буковині.

Читайте нас в Telegram
Пів взводу працювало на депутата: у Дніпрі викрили схему з фіктивним працевлаштуванням

Про підозру повідомили депутату однієї з районних рад, який одночасно очолював державне підприємство критичної інфраструктури, а також його сину.

У окупантів палає тил: наші пілоти знищують стоянки ворожої техніки далеко від лінії фронту
У окупантів палає тил: наші пілоти знищують стоянки ворожої техніки далеко від лінії фронту

Важкі бомбери 412-ї бригади безпілотних систем Nemesis атакують стоянки ворожої техніки в десятках кілометрів від лінії бойового зіткнення.

Восьмирічний хлопчик загинув внаслідок російського удару по Черкасах
Восьмирічний хлопчик загинув внаслідок російського удару по Черкасах

Ще дев'ять людей доправлено до лікарні, серед них — дитина. Троє місцевих жителів отримали допомогу на місці події.

Був поранений, 30 днів відбивав штурми, ловив ворога риболовною сіткою: історія бійця «Оліфера»
Був поранений, 30 днів відбивав штурми, ловив ворога риболовною сіткою: історія бійця «Оліфера»

В одній з ротацій боєць із позивним «Оліфер» опинився в напівзруйнованому будинку, що став фортецею прикордонників, які зупинили не один ворожий штурм.   

Підірвав колію, передавав інформацію, мріяв про Сіверськодонецьк: у Харкові судять зрадника
Підірвав колію, передавав інформацію, мріяв про Сіверськодонецьк: у Харкові судять зрадника

Перед судом постане 54-річний майстер аварійно-відновлювальних робіт комунального підприємства, який намагався зірвати логістику на Харківському напрямку.

«Гради», танки, арта і багато піхоти: «Фенікс» зробив добірку 10 хвилин російської смерті
«Гради», танки, арта і багато піхоти: «Фенікс» зробив добірку 10 хвилин російської смерті

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» за тиждень уразили велику кількість ворожої техніки та піхоти.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Радіотелеграфіст (в/ч А2558)

від 20100 до 50100 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Командир взводу

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Військова частина А4055

Уповноважена особа

до 20450 грн

Яворів

Військова частина А3719

Стрілець

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

ТРО 234 бат 128 бригада ВЧ А7409

Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---