ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У першому кварталі 2026 року військові отримають 12 млрд грн для замовлення техніки — Денис Шмигаль

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Грудня 2025, 18:04

Міністерство оборони України спрямовує фінансування бойовим бригадам для закупівлі того, що відповідає їхнім реальним потребам.

Про це повідомив 15 грудня Міністр оборони України Денис Шмигаль.

«У першому кварталі 2026 року військові отримають 12 млрд грн для замовлення техніки через DOT-Chain Defence.

Станом на зараз доступ до системи мають 186 бойових бригад ЗСУ, а також бригади корпусів «Азов» та «Хартія».

Через маркетплейс фронт вже отримав безпілотні апарати та засоби РЕБ на 7,687 млрд грн — 175,4 тисячі одиниць техніки.

До системи підключено вже понад 100 виробників. Щоб обрати та отримати необхідний засіб, військовому потрібно зробити лише кілька кліків.

Продовжуємо розширювати перелік виробників і доступних позицій маркетплейсу. Наша мета — щоб кожна бригада могла самостійно обирати та швидко отримувати все потрібне для виконання завдань», — зауважив Денис Шмигаль.

Як повідомляла АрміяInform, Денис Шмигаль розповів про нарощування виробництва та кодифікації нових зразків мін для Українського війська.

Читайте нас у Facebook
«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії
«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії

Сергій Мирний, учасник ліквідації аварії, у 1986 році після аварії на ЧАЕС очолював загін радіаційної розвідки і працював у зоні ураження.

Спортсменка ЗСУ виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед молоді з фехтування
Спортсменка ЗСУ виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед молоді з фехтування

На чемпіонаті Європи з фехтування серед молоді (U23) представниця України Конрад Емелі здобула бронзову нагороду у змаганнях на шпагах.

Ворог 11 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 11 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ

Усього від початку доби агресор 53 рази атакував позиції Сил оборони.

Розгром у окупованому Криму: уражено три військові кораблі, винищувач та обʼєкти ППО
Розгром у окупованому Криму: уражено три військові кораблі, винищувач та обʼєкти ППО

Цієї ночі бійці «Альфи» СБУ провели спецоперацію на військово-морській базі чорноморського флоту рф у Севастополі, а також на військовому аеродромі «Бельбек».

«Противник зазнає втрат, що перевищують його можливості з доукомплектування підрозділів» — Головнокомандувач ЗСУ
«Противник зазнає втрат, що перевищують його можливості з доукомплектування підрозділів» — Головнокомандувач ЗСУ

Генерал Олександр Сирськй зустрівся з начальником Штабу оборони Збройних Сил Канади генералом Дженні Каріньян.

Представниці ЗСУ здобули срібло на Гран-прі Європи зі стрільби з лука
Представниці ЗСУ здобули срібло на Гран-прі Європи зі стрільби з лука

Жіноча команда України виборола срібні нагороди на Гран-прі Європи зі стрільби з лука.

ВАКАНСІЇ
Розвідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 25000 грн

Подільськ

Державна прикордонна служба України

Кулеметник стрілецької роти

від 51000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Бухгалтер з первинної документації

від 22000 до 23000 грн

Київ

Управління поліції охорони в Київській області

Начальник медичного пункту

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---