У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
На Слов’янському напрямку противник заходить у південні і північні райони Сіверська. Однак повністю місто противник досі не контролює. Триває бойова робота Сил оборони.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Дмитро Запорожець, речник 11-го армійського корпусу.
За його словами, свій внесок в частковий успіх атак противника внесла погода. Дощі й тумани стояли на Донеччині весь початок грудня. Негода полегшувала спроби ворога атакувати.
«Ні для кого не секрет, що в негоду тільки використання тепловізійних дронів дає можливість відстежувати противника. Противник, знову ж таки, використовував в цей період часу антитепловізійні плащі. Вдень і вночі. В тому числі для того, щоб просто зігріватися», — розповів Дмитро Запорожець.
Головною метою ворожих штурмовиків було дійти до міста. Адже з житлової забудови їх дуже складно вибити.
«Якщо, наприклад, противник рухається по відкритій місцевості, використання йде 2-3 FPV. Якщо він заходить вже в забудову будь-яку, в якийсь там сарай, то вже використання в рази збільшується. Яка кількість особового складу противника наразі перебуває в населеному пункту, важко підрахувати — він рухається від забудови до забудови, переховуючись», — зазначив речник 11-го армійського корпусу.
Як повідомляла АрміяInform, на Костянтинівському напрямку, в районі Часового Яру та Костянтинівки, у зоні відповідальності 24-ї бригади, ситуація традиційно напружена і важка. Ворог не припиняє тиснути і намагатися знаходити слабкі місця в обороні.
У ніч на 28 червня (з 18:00 27 червня) противник атакував двома протикорабельними ракетами Циркон/Онікс із Курської області.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…