У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Минулої доби Чернігівщина була під масованою ворожою атакою. Багато ударів по критичній та цивільній інфраструктурі.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Новгород-Сіверський атакували ворожі «герані», є руйнування. Пошкоджений райвідділ поліції, медичний коледж і житлові будинки. У власній домівці внаслідок атаки загинув 50-річний цивільний чоловік. Травмована поліцейська. На місцях прильотів працювали вогнеборці.
У Чернігівському районі ударні дрони поцілили по підприємству критичної інфраструктури. Декілька населених пунктів були без світла — станом на ранок їх заживили. Було влучання по енергообʼєкту в іншому населеному пункті. У Городнянській громаді — удар по одному з підприємств.
У Чернігові «герані» знову атакували обʼєкт теплоенергетики. У Мені під ударом БПЛА було одне із підприємств. Усього за минулу добу на Чернігівщині зафіксовано 56 обстрілів.
Як повідомляла АрміяInform, через російські атаки БПЛА по місту Слов’янськ загинула одна людина, поранена 15-річна дитина.
Після активних штурмів, які супроводжувалися великим втратами, росіяни зменшили інтенсивність атак, бо не мають достатньої кількості піхоти.
Бійці 37-ї бригади морської піхоти за допомогою НРК «Тор-800» змогли одночасно евакуювати з поля бою чотирьох поранених побратимів.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…