ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Бойові прапори українських захисників увійшли до музейної колекції

Новини
7 Грудня 2025, 8:47
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Понад 80 прапорів підрозділів Сухопутних військ стали частиною експозиції Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Про це повідомили 7 грудня Сухопутні війська ЗСУ.

«Прапори стійкості» — це колекція бойових стягів, що містять підписи, які військовослужбовці нанесли в районах виконання бойових завдань.

Ці прапори прибули до Києва з найгарячіших точок фронту. Вони були в бліндажах, окопах, пройшли з воїнами найважчі випробування.

Кожен стяг має свою історію. Кожен — є символом стійкості воїнів Сухопутних військ.

На церемонії відкриття виставки «Прапори стійкості» був присутній Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Геннадій Шаповалов.

Він наголосив, що ці стяги — це історія, яку ми не маємо права забути. Це чергове нагадування про героїчний бойовий шлях воїнів Сухопутних військ.

Про населені пункти, які звільняли та захищали наші військовослужбовці. Про Героїв, деяких з яких вже немає серед живих.

Велику кількість з цих артефактів також супроводжують відеозвернення воїнів відповідних підрозділів.

Військовослужбовці розповідають про шлях, який кожен стяг подолав до того, як потрапити до музею.

Від сьогодні «Прапори стійкості» може побачити кожен відвідувач Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Як повідомляла АрміяInform, у Спецмісії НАТО з підтримки безпеки та підготовки для України підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

WorkUa Інженер базових станцій

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

WorkUa Радіотехнік БпЛА, FPV

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

123 ОБрТрО

WorkUa Стрілець, гранатометник (солдатський, сержантський склад)

від 20500 до 120000 грн

Тернопіль

Тернопільський РТЦК та СП

WorkUa Номер обслуги

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

WorkUa Бойовий медик

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)