ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Поповнення бригад людьми має бути переглянуте — Президент

Новини
26 Листопада 2025, 20:22
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Начальнику Генштабу генерал-лейтенанту Андрію Гнатову разом із заступником керівника Офісу Президента полковником Павлом Палісою доручено підготувати відповідні рішення.

Про це Президент заявив увечері 26 листопада.

Володимир Зеленський провів засідання Ставки на якій розглядалися питання справедливого розподілу поповнення між бригадами, забезпечення ППО, а також ситуація на фронті.

«Виконуємо також і запити бригад — після моєї поїздки у фронтові райони. Один із таких запитів – справедливий розподіл особового складу між бригадами. Поповнення бригад людьми має бути переглянуте, безумовно.

Про це говорять майже в кожній бойовій бригаді, зараз є і доручення Ставки все це опрацювати начальнику Генштабу Андрію Гнатову разом із Павлом Палісою, заступником керівника Офісу Президента та дуже досвідченим військовим.

Найближчим часом мають бути підготовлені для мене проєкти рішення», — пообіцяв Володимир Зеленський.

Також на Ставці обговорювалося все, що необхідно для щоденного збиття російських ракет і збиття дронів.

«Фінансування перехоплювачів, обсяг виробництва, домовленості з нашими партнерами — по всьому регулярний контроль Міністерства оборони та військового командування, і треба нарощувати виробництво максимально.

Окремо — протиповітряна оборона малого та середнього радіуса дії. Це те, що потрібно і для фронту, і для захисту об’єктів енергетики.

Оновили потреби, і по цьому будемо збільшувати виробництво. Наше вітчизняне, українське виробництво — це гарантія захисту, українці не мають залежати від того, чи вдається щось знайти на світовому ринку чи на складах партнерів.

Завдання по виробництву мають бути виконані вчасно, персональна відповідальність за це на всіх рівнях», — зауважив Президент.

Заслухані були і детальні доповіді по ситуації на фронті по ключових напрямках.

«Куп’янськ, Покровськ, Гуляйполе. Важливо, що українські воїни продовжують знищувати окупанта, захищають позиції та виконують бойові завдання. Саме це — основа нашої можливості вести перемовини в інтересах України», — заявив Володимир Зеленський.

Як повідомляла АрміяInform, Володимир Зеленський провів розмову із президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій, військовослужбовець

від 20000 до 70000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Olx Кулеметник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Olx військовослужбовець Номер обслуги гранатометного відділення

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Olx Заступник командира роти з МПЗ, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Командир стрілецького відділення

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

WorkUa Механік-водій, військовослужбовець

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення