ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Пили сечу і збиралися їсти власних товаришів — російський штурмовик про свій шлях з тюрми до полону

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Листопада 2025, 11:02

30-річний Андрій Галкін з алтайського краю рф лише вийшов із в'язниці, як співробітники поліції примусили його підписати контракт із Міноборони. На застереження, що він може перестріляти своїх, махнули рукою. Запевнили, що буде «будівельником» у тилу.

Про історію цього окупанта розповів 18 листопада проєкт «Хочу жить».

«Я говорив, що розумово відсталий, перебуваю на обліку у лікаря нарколога. Я з дитинства інвалід. Вони кажуть, це все херня, все нормально буде, не хвилюйся. Медкомісію пройшов, всі печатки поставили: «придатний», «здоровий». Вже ввечері відправили», — розповів Андрій.

Звісно, ​​ніяким будівельником бути йому не судилося. У частині до нього підійшов якийсь дядько і наказав їхати з ним.

Так наш «герой» опинився у штурмовиках і в першому ж бойовому виході понад тиждень провів на позиції без їжі та води.

Від безвиході російські військові пили власну сечу, вже подумували їсти трупи своїх же побратимів, яких навколо було достатньо, або накласти на себе руки.

Не дивно, що поява українських військових була сприйнята Андрієм та його товаришами як порятунок:

«Нам пообіцяли життя і вони слово дотримали. Нас не били, поставилися як до нормальних людей», — сказав Андрій.

«Для російської армії такі штурмовики, як Галкін, давно вже не дивина. Недоумкуваті, інваліди, смертельно хворі та каліки регулярно опиняються на передовій. Їх безсоромно відправляють на вірну смерть — про яку людяність може йтися в державі-ГУЛАГу, де правлять поняття і право сильного? «Родінє» все одно кого і як вбивати», — сказано у повідомленні «Хочу жити».

Як повідомляла АрміяInform, оприлюднили відео допиту російського полоненого,  який зізнався, що підписав контракт заради початкового внеску на іпотеку для своїх дітей.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform та на сторінку в інстаграмі.

У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих
У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих

У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.

Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми
Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми

Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.

«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони
«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони

За гуркотом на російських нафтопереробних заводах, інших військових об'єктах, складах і логістичних вузлах стоїть складна робота.

Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів
Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно знищили ворожу «буханку» з боєприпасами.

Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій
Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зробили добірку різанини ворожої логістики на Добропільському напрямку.

Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч
Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч

Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.

ВАКАНСІЇ
Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 22000 грн

Київ, Київська область

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Стрілець, помічник гранатометника 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Оператор-наведення, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Бойовий медик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Стрілець

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

--- ---