ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сів на 15 років за підпали — у Києві покарали російського агента

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Листопада 2025, 18:14

За матеріалами СБУ 15 років тюрми з відшкодуванням збитків на 1 млн грн отримав підпалювач, який виконував замовлення рф у Києві

Про це повідомила 17 листопада Служба безпеки України.

Основною «ціллю» зловмисника були релейні шафи вздовж магістральних ліній Укрзалізниці у столиці України.

Як встановило розслідування, ворожі замовлення виконував 33-річний киянин, який після відбування покарання за крадіжки пішов на співпрацю з російськими спецслужбами.

У поле зору окупантів рецидивіст потрапив, коли шукав «легкі заробітки» у тематичних Телеграм-каналах.

За інструкцією рашистів агент підшукав релейну шафу, яка забезпечує безперебійний рух поїздів через столичний регіон нашої держави.

Далі зловмисник вилив на залізничне обладнання легкозаймисту суміш, підпалив її, а спричинене загоряння відзняв на камеру і «прозвітував» кураторові.

Правоохоронці затримали агента «по гарячих слідах» протягом декількох годин після підпалу у листопаді 2024 року.

На підставі доказів, зібраних слідчими СБУ, суд визнав його винним за ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану).

Тривають комплексні заходи для притягнення до відповідальності замовників злочину, які перебувають на території рф.

Як повідомляла АрміяInform, на Сумщині судитимуть молодика, який за гроші підпалив три автівки військових.

 

Читайте нас в Telegram
Понад півтори тисячі дронів та пів сотні ракет — Президент підсумував дводенну повітряну атаку росіян

На Ставці заслухали доповідь військових по захисній операції від масованого та фактично безперервного російського удару, що тривав майже дві доби.

Від початку доби на фронті відбулося 53 бойових зіткнення — Генштаб ЗСУ
Від початку доби на фронті відбулося 53 бойових зіткнення — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 53 рази атакував позиції Сил оборони.

«Багато командирів бригад очолюють кафедри»: у НАСВ майже 100% викладачів мають бойовий досвід
«Багато командирів бригад очолюють кафедри»: у НАСВ майже 100% викладачів мають бойовий досвід

Академія, в яку вступають максимально мотивовані, а навчають — виключно бойові офіцери.

«Буде гучно»: у «Хартії» створили нову артилерійську бригаду, де дрони й гармати працюють як одна система
«Буде гучно»: у «Хартії» створили нову артилерійську бригаду, де дрони й гармати працюють як одна система

У складі 2-го корпусу «Хартія» сформували артилерійську бригаду «Ґреґіт», де артилерія, дрони та розвідка працюють як єдина система.

Сили оборони знищили на Бєлгородщині ворожу РЛС контрбатарейної боротьби
Сили оборони знищили на Бєлгородщині ворожу РЛС контрбатарейної боротьби

Українські війська продовжують знижувати обороноздатність російських прикордонних регіонів.

ВАКАНСІЇ
Штурмовик, стрілець (ЗСУ)

від 40000 до 120000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Офіцер служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 28000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Майстеp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Ужгород, Закарпатська обл/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Заступник командиpа бойової машини, навідник-оператор

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Помічник капелана

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

--- ---