ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ганна Гвоздяр представила британським парламентарям український досвід протидії БПЛА

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Листопада 2025, 14:08

Україна побудувала нову архітектуру протиповітряної оборони, що поєднує традиційні засоби, дрони-перехоплювачі та мережеві системи, які змінюють правила сучасного бою.

Про це повідомили на сайті Міністерства оборони України.

Про це заявила заступниця Міністра оборони України Ганна Гвоздяр під час парламентської дискусії «Drone Protection for UK Soldiers – Learning from Ukraine» у Палаті лордів Великої Британії.

«За майже чотири роки наша система ППО пройшла шлях трансформації: від відносно дорогої класичної системи – до гнучкої багаторівневої моделі, де високотехнологічні комплекси працюють у взаємодії з масовими, економічно ефективними рішеннями. Це історія про адаптивність і винахідливість українців – ми не лише обороняємось, ми формуємо нові стандарти безпеки у війнах майбутнього», — зазначила Ганна Гвоздяр.

Заступниця голови оборонного відомства долучилася до дискусії онлайн.

У межах заходу британські парламентарі, представники оборонного сектору та українські інноватори обговорили практичний досвід України у протидії БПЛА та можливості його застосування у підходах НАТО та Великої Британії.

Ганна Гвоздяр підкреслила, що український підхід базується на практичності, швидкому впровадженні рішень та здатності постійно адаптуватися до нових викликів.

Вона подякувала Палаті лордів Великої Британії за послідовну й системну підтримку України, зокрема за сприяння у передачі засобів перехоплення для ППО та ініціативи з розвитку виробництва українських дронів-перехоплювачів. Підкреслила, що тісна співпраця у сфері технологічного розвитку робить наші армії сильнішими й підвищує безпеку всього вільного світу.

Як повідомляла АрміяInform, Україна та Румунія розширюють оборонне партнерство й спільні промислові проєкти.

Читайте нас у Facebook
DeepStrike і MiddleStrike масштабують: СБС нарощують удари в глибині території рф
DeepStrike і MiddleStrike масштабують: СБС нарощують удари в глибині території рф

Сили безпілотних систем ЗСУ збільшують застосування далекобійних засобів ураження по цілях у глибині території противника.

«Бюджет необмежений»: житель Сумщини хотів заробити на росіянах, але тепер надовго сів
«Бюджет необмежений»: житель Сумщини хотів заробити на росіянах, але тепер надовго сів

До 15 років ув’язнення засуджено чоловіка, який здійснював дорозвідку перед ворожими обстрілами Шосткинщини.

Володимир Зеленський: Україна виконала всі умови для отримання 90 млрд євро від ЄС
Володимир Зеленський: Україна виконала всі умови для отримання 90 млрд євро від ЄС

Україна розраховує найближчим часом отримати доступ до пакета підтримки ЄС на 90 мільярдів євро.

«Робінгуди» з Дністра: затримали двох громадян Молдови, які пограбували ухилянта
«Робінгуди» з Дністра: затримали двох громадян Молдови, які пограбували ухилянта

Викрито канал незаконного переправлення чоловіків мобілізаційного віку через придністровський сегмент українсько-молдовського кордону.

З машини вистрибнули, але не втекли: шестеро росіян загинули при дорозі
З машини вистрибнули, але не втекли: шестеро росіян загинули при дорозі

Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя зупинили штурмову групу ворога.

Три Герої України в одному танку: екіпаж розповів про бої за Шевченко
Три Герої України в одному танку: екіпаж розповів про бої за Шевченко

Танкісти 425-го штурмового полку командир Іван Мотрук, навідник Микола Молчанов та механік-водій Віктор Ладига проявили виняткову мужність у боях на Донеччині.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник стрілецької роти

від 51000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

контракт Збройні Сили України

від 20100 до 123000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Вакансія: механік-водій

від 20000 до 120000 грн

Липники, Львівська область

--- ---