ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Противник 50 разів намагався прорвати оборону поблизу Покровська

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Листопада 2025, 8:20

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 143 бойові зіткнення.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗС України станом на 08:00 2 листопада.

За минулу добу ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили шість районів зосередження особового складу та дві артилерійські системи ворога.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося п’ять бойових зіткнень. Противник завдав п’яти авіаційних ударів, скинувши при цьому 15 керованих авіаційних бомб, здійснив 184 обстріли, зокрема дев’ять — із реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку противник дев’ять разів атакував позиції українських захисників у районах Вовчанська, Кам’янки та в бік Колодязного й Дворічанського.

На Куп’янському напрямку вчора відбулося три бойові зіткнення. Наші оборонці зупинили штурмові дії противника поблизу Піщаного.

На Лиманському напрямку ворог атакував п’ять разів, намагаючись вклинитися в нашу оборону у районах населених пунктів Коровій Яр, Зарічне, Ставки та в напрямку Лиману.

На Слов’янському напрямку Сили оборони зупинили п’ять наступальних дій загарбників у районах населених пунктів Ямпіль, Дронівка, Серебрянка, Переїзне, Федорівка та Григорівка.

На Краматорському напрямку вчора ворог наступальних дій не проводив.

На Костянтинівському напрямку противник здійснив 19 атак у районах Олександро-Шультиного, Плещіївки, Русиного Яру, Софіївки та в напрямку населених пунктів Костянтинівка і Бересток.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 50 штурмових дій агресора у районах населених пунктів Шахове, Мирноград, Червоний Лиман, Родинське, Новоекономічне, Дорожнє, Никанорівка, Удачне, Миколаївка, Козацьке, Лисівка, Сухий Яр, Звірове, Котлине, Молодецьке, Філія, Дачне та в напрямку населених пунктів Покровськ і Гришине.

На Олександрівському напрямку противник вчора здійснив 18 атак у районах населених пунктів Зелений Гай, Січневе, Тернове, Вербове, Олексіївка, Павлівка, Привільне, Рибне та в напрямку Данилівки.

На Гуляйпільському напрямку наші оборонці зупинили одну ворожу спробу просунутися вперед поблизу населеного пункту Новомиколаївка.

На Оріхівському напрямку наші воїни відбили дві атаки ворога в районах населених пунктів Щербаки та Кам’янське.

На Придніпровському напрямку українські підрозділи відбили один ворожий штурм у напрямку Антонівського мосту.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань агресора не виявлено.

Вчора противник завдав чотирьох ракетних та 74 авіаційних ударів, застосував чотири ракети та скинув 139 керованих авіабомб. Крім цього, здійснив 3745 обстрілів, зокрема 101 — із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 6295 дронів-камікадзе.

Авіаційних ударів зазнали, зокрема, райони населених пунктів Гуляйполе, Нечаївка, Малинівка, Степове Запорізької області; Ольгівка Херсонської області.

Як повідомляла АрміяInform, втрати російських загарбників за минулу добу склали 940 осіб. Також українські воїни знешкодили чотири бойові броньовані машини, 25 артилерійських систем, 348 безпілотних літальних апаратів, 121 одиницю автомобільної техніки окупантів.

Читайте нас в Telegram
Посилення ППО, фінансування дронів та обмін даними: Україна та Німеччина готуються до «Рамштайну»
Посилення ППО, фінансування дронів та обмін даними: Україна та Німеччина готуються до «Рамштайну»

Міністр оборони України Михайло Федоров провів розмову з німецьким колегою Борисом Пісторіусом напередодні засідання у форматі «Рамштайн».

Підпалив автівки військових і сів: на Сумщині до 7 років засуджено юнака
Підпалив автівки військових і сів: на Сумщині до 7 років засуджено юнака

Двадцятирічного жителя Шостки визнано винним у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України шляхом підпалу автівок військових.

Готував підрив залізниці під Києвом: до 15 років тюрми засуджено ексбойовика «ДНР»
Готував підрив залізниці під Києвом: до 15 років тюрми засуджено ексбойовика «ДНР»

Засуджено громадянина України, який воював за терористів з «ДНР», а потім співпрацював зі спецслужбами рф і сприяв підривній діяльності під Києвом.

«Ми втратили 8 коліс, але БТР тягнув на голих дисках»: мехвод «Субарист» розповів про свою службу
«Ми втратили 8 коліс, але БТР тягнув на голих дисках»: мехвод «Субарист» розповів про свою службу

Старший механік-водій БТР 14-ї бригади оперативного призначення «Червона Калина» Нацгвардії з позивним «Субарист» провів уже понад 200 бойових виїздів.

Брати-мінометники: «Локи» та «Юджин» нищать ворога у одному розрахунку
Брати-мінометники: «Локи» та «Юджин» нищать ворога у одному розрахунку

Бойовий шлях братів-прикордонників зійшовся у підрозділі «Шквал».

За два роки знищив батальйон ворога: історія пілота «Бори»
За два роки знищив батальйон ворога: історія пілота «Бори»

Старший групи батальйону безпілотних систем 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка з позивним «Бора» розповів про службу.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Оператор БПЛА Збройні Сили України

від 20100 до 123000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Начальник станції метеорологічної групи

від 24000 до 27000 грн

Умань

Військова частина А2614

Водій

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

115 окремий батальйон 110 ОБр ТрО

--- ---