У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
Загалом протягом минулої доби зафіксовано 172 бойові зіткнення. Українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗС України станом на 8:00 30 жовтня.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося п’ять бойових зіткнень. Ворог завдав 9 авіаційних ударів, скинув 24 керовані авіабомби, здійснив 194 обстріли, зокрема шість — із реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку українські воїни відбили п’ять атак поблизу населених пунктів Вовчанськ та Кам’янка.
На Куп’янському напрямку вчора відбулося 15 атак загарбників. Наші оборонці відбивали штурмові дії противника поблизу населених пунктів Піщане, Глушківка, Степова Новоселівка та Богуславка.
На Лиманському напрямку ворог атакував 17 разів, намагаючись вклинитися в нашу оборону у районах населених пунктів Дробишеве, Торське, Зарічне, Коровій Яр, Рідкодуб, Карпівка, Ставки, Новоселівка.
На Слов’янському напрямку наші воїни зупинили сім атак противника у напрямку населених пунктів Ямпіль, Серебрянка, Виїмка, Переїзне.
На Краматорському напрямку Сили оборони успішно зупинили дві ворожі спроби просунутися вперед, поблизу Ступочок та в напрямку Віролюбівки.
На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 24 атаки у районах Предтечиного, Щербинівки, Плещіївки, Берестка, Русиного Яру, Софіївки та у бік Костянтинівки.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 55 штурмових дій агресора у районах населених пунктів Шахове, Дорожнє, Никанорівка, Родинське, Звірове, Котлине, Молодецьке, Удачне, Новопавлівка, Новоекономічне, Червоний Лиман, Мирноград, Балаган, Лисівка, Покровськ, Філія, Кучерів Яр, Дачне.
На Олександрівському напрямку противник протягом минулого дня здійснив 21 атаку у районах населених пунктів Мирне, Січневе, Новоселівка, Тернове, Соснівка, Степове, Вербове, Рибне, Привілля, Новогригорівка, Вишневе, Привільне.
На Гуляйпільському напрямку Сили оборони відбили одну ворожу атаку в районі населеного пункту Зелений Гай.
На Оріхівському напрямку відбулося п’ять бойових зіткнень — противник намагався просунутися поблизу Степового, Новоданилівки, Кам’янського та Степногірська.
На Придніпровському напрямку українські підрозділи відбили чотири ворожі штурми в напрямку Антонівського мосту.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі та техніці, активно підриваючи наступальний потенціал ворога в тилу.
Втрати російських загарбників за минулу добу становили 960 осіб. Також українські воїни знешкодили два танки, три бойові броньовані машини, 25 артсистем, РСЗВ, два засоби протиповітряної оборони, 340 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня та 128 одиниць автомобільної техніки окупантів.
Українські оператори дронів, яких запросили на міжнародні навчання НАТО на шведському острові Готланді, «знищили» шведських військових, які їм протистояли.
Штаб-сержант 3-ї категорії відділення цивільно-військового співробітництва Солом'янського ТЦК та СП Ольга Даценко розповіла про свій шлях до війська.
Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зробили добірку уражень ворожої піхоти.
Російські окупанти атакували ударними безпілотниками транспорт гуманітарної місії Організації об’єднаних націй у Херсоні.
Суд визнав 32-річного чоловіка винним у державній зраді та призначив йому максимальне покарання — довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Українські зенітники знищили в небі над Донеччиною новітній розвідувальний безпілотник росіян «Мерлін-ВР».
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Вінниця та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Михайлівці, Вінницька область
Командир відділення в ЗСУ
від 21000 до 120000 грн
Петропавлівка
Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…