ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Із загиблих окупантів можна зібрати футбольний стадіон» — на Костянтинівському напрямку штурми тривають вдень і вночі

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Жовтня 2025, 13:59
Фото: Відділення комунікацій 78-го окремого десантно-штурмового полку ДШВ ЗС України

На Костянтинівському напрямку об піхоту бригади вже «сточилися» сотні і сотні ворожих бойовиків. Окупанти атакують під прикриттям туману.

Про це в ефірі Армія TV розповів Дмитро Зенюк, пресофіцер 100-ї окремої механізованої бригади.

За його словами, противник абсолютно не жаліє своїх людей. Штурмові дії тривають як вдень, так і вночі. Іноді росіяни намагаються користуватися, погодою. Наприклад, атакують під прикриттям туману, намагаючись просочуватись крізь наші оборонні рубежі. 

«Але потім, знову ж таки, їх виявляє артилерія, їх виявляють дронарі, які їх просто перетворюють на молекули. За весь цей час перебування на напрямку, ми вже так з колегами рахували, можна зібрати доволі такий непоганий футбольний європейський стадіон. Це виключно тільки з загиблих ворожих окупантів», — розповів пресофіцер 100-ї ОМБр.

Як повідомляла АрміяInform, ситуація на Покровському напрямку, у зоні відповідальності бригади «Рубіж», досить складна. Противник постійно проводить штурмові дії, втрачаючи щотижня сотню бійців.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ворог втратив понад 800 солдатів та засіб ППО — Генштаб ЗСУ

Ворог втратив понад 800 солдатів та засіб ППО — Генштаб ЗСУ

За минулу добу армія країни-агресора втратила 840 одиниць особового складу, 3 танки та 3 бойові броньовані машини.

Ворог по 14 разів атакував на Костянтинівському та Олександрівському напрямках — Генштаб ЗСУ

Ворог по 14 разів атакував на Костянтинівському та Олександрівському напрямках — Генштаб ЗСУ

З початку доби відбулося 115 бойових зіткнень. Сили оборони спрямовують зусилля на зрив виконання російськими загарбниками планів наступу та виснаження їхнього бойового потенціалу.

Вважав росіян у Севастополі чужинцями: як Михайло Остроградський виборював створення українських ВМС

Вважав росіян у Севастополі чужинцями: як Михайло Остроградський виборював створення українських ВМС

«Невелика група офіцерів на чолі зі щирим українцем контрадміралом Остроградським розмовляла українською мовою та ставилася до росіян як до чужинців і зайд», — згадував про Михайла Остроградського російський білогвардійський адмірал Дмітрій Нєнюков.

«Є деякі нові ідеї, як наблизити реальний мир» — звернення Президента

«Є деякі нові ідеї, як наблизити реальний мир» — звернення Президента

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 25 грудня розповів про подальшу роботу у напрямку дипломатії, посилення війська та тиску на росію.

Напав на військовослужбовців з ножем: у Дніпрі розпочато кримінальне провадження

Напав на військовослужбовців з ножем: у Дніпрі розпочато кримінальне провадження

Вдень 25 грудня 2025 року на одній із вулиць міста Дніпра під час виконання службових обов’язків поранено двох військовослужбовців Амур-Нижньодніпровського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

«Більшість вчаться з нуля» — військові медики розповіли про мету курсу тактичної медицини на БЗВП

«Більшість вчаться з нуля» — військові медики розповіли про мету курсу тактичної медицини на БЗВП

Неважливо, чи людина мобілізувалася, чи пішла до війська по контракту. У будь-якому разі вона має пройти курс базової військової підготовки. Одна з найважливіших складових такої підготовки — тактична медицина.

ВАКАНСІЇ

Сапер 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 20500 до 120500 грн

Володимир, Волинська область

Номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій автомобільної групи

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Пожежний, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Сержант з матеріального забезпечення

від 25000 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

Оператор РЕР/РЕБ

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

--- ---