Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Завершено підготовку нового покоління марксменів, відібраних з-поміж добровольців, які приєдналися до Десантно-штурмових військ за програмою «Контракт 18-24».
Про це у понеділок, 13 жовтня, повідомили на Facebook-сторінці 199 навчального центру ДШВ ЗСУ, де новобранці й проходили своє навчання.
Як зазначається, відповідну підготовку пройшли найвмотивованіші молоді воїни, які самі вирішили долучитися до українського війська.
«Вони пройшли спеціальну підготовку, опанували сучасне озброєння та отримали почесне звання марксменів — тих, хто влучним пострілом змінює хід бою. Це — покоління, яке свідомо обирає відповідальність за майбутнє країни. Їхній шлях тільки починається, але вони вже стали частиною легендарних Десантно-штурмових військ», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, «Контракт 18-24» — це добровільна ініціатива, що дозволяє українцям у зазначеній віковій категорії приєднатися до Сил оборони України на один рік.
Проєкт пропонує гідну фінансову винагороду у розмірі 1 млн гривень, професійний бойовий вишкіл за стандартами НАТО та соціальні гарантії, яких не дає жодна цивільна професія.
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Пожежний (в/ч А2183)
від 20550 до 50000 грн
Первомайськ (Миколаївська обл.)
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….